Emanet 218.Bölüm Fragmanı – 29 Eylül Çarşamba

Emanet 218

Seher’in ŞÜPHESİ! Yaman Suçsuz mu?

Emanet 218.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 218.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde bulunan ses kaydı Yaman’ı harekete geçirir. Yaman gerçeğin izini sürerken Seher ise ona olan öfkesini kusmaya devam eder. Yaman tüm bilmeceyi çözüp Seher’e gerçeği anlatabilecek mi?

Yaman gerçeğin peşinde! Ses kaydını dinleyen Yaman, Ziya ve Zuhal ile konuşur. Ancak ikisinden de kesin bir sonuç alamaz. Yaman için kanıt gereklidir. Bu yüzden ne iz sürmeli ve Kevser’in ölümündeki sırrı çözmelidir. Yaman bu sır perdesini aralamak isterken Seher ise bu arayışı yanlış anlar. Yaman’ın saldırgan tutumunu görünce ona öfkesini kusar.

KİM SUÇLU, KİM MASUM? Ancak Seher’in bu öfkesi ikiliyi itmek yerine çeker. Seher’in öfkesi onun aşkını simgeler. Seher’in bu arayışı Yaman’ı suçlamak gibi görünse de aslında Seher’in arayışı onu aklamak içindir. Tüm deliller Yaman’ı suçluyor gibi dursa da tek bir ihtimal bile Seher için yeterlidir. Nitekim Seher bu ihtimali görecek ve o da Yaman’ın aklanması için ipucu arayacak.

Yaman ise Seher’in bu düşüncelerinden habersiz olsa da rüzgar ondan yana esiyor. Seher Yaman’a karşı hangi konuda sert çıkışlar yapsa haksız düştüğünü fark edecek. Tüm bunlar Seher2in Yaman’a olan inancının artmasını sağlayacak.

Emanet 218.Bölüm Fragmanı – 29 Eylül Çarşamba Günü Neler Olacak?

Seher ve Yaman bilmecesi devam ederken Duygu ve Ali arasında da gerilim devam ediyor. Duygu onca yer varken Ali’nin komşusu olmuştu. Ali tüm yaşanan kötü durumlara rağmen Duygu’ya yardım etmeye devam eder. Ancak Duygu tam tersi hareket eder. Duygu’nun Ali’den uzaklaşmak istemesi içten içe ona beslediği hislerden dolayıdır. Duygu aslında Ali’den değil duygularından kaçmanın peşindedir. O sert ve ketum halinin altında bambaşka bir Duygu vardır. Ali bizlere o Duygu’yu çıkartacak! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir