Emanet 217.Bölüm Fragmanı – 28 Eylül Salı

emanet 217

Yaman Gerçeği AYDINLATACAK!

Emanet 217.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 217.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 217.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde sonunda beklediğimiz anlar geliyor. Yaman ses kaydını dinledi ve İkbal’in tüm bu kötülüklerin arkasındaki isim olduğunu öğrendi. Peki Yaman gerçekleri Seher’e kanıtlayabilecek mi?

Yaman gerçeğin peşinde! Tüm olanların peşinde İkbal’in olduğunu öğrenen Yaman  hemen harekete geçer. İlk durağı Ziya olur. Ziya ile konuşan Yaman, Kevser’i öldüren asıl kişinin İkbal olup olmadığını sarar. Ancak Ziya gibi panik ve aklı karışık birinden bunun cevabını alması oldukça zordur.

Yaman gerçeğin izini sürmeye devam ederken Seher ise Yaman konusunda yine yanıldığını görüyor. Yaman’ın telefonundaki silah kaçakçılığı görüntülerini gören Seher başta Yaman’ı suçlayacak bir delile ulaştığını zanneder. Ancak Yaman tüm bunları Seher ve Yusuf’u kurtarmak için yapmıştır. Tüm bu durum Seher’in kafasını karıştırır. Ablasını öldürecek kadar gaddar biri olan Yaman neden böyle hareket ediyordur? Seher Yaman’ın karanlık yüzünü araştırırken onun hep iyi yüzünü görmektedir. Tüm bu durum Seher’in ileride Yaman’ın ona sunacağı İkbal gerçeklerinde birleştireceği puzzlerdan biri olacak.

Diğer yandan Camgöz belasının tekrar açığa çıkışı da Yaman’ın ne denli gözü kara biri olduğunu tekrar ortaya koyacak. Seher her zor durumda Yaman’ın ne denli fedakar olduğunu görecek. Yaman tüm bu aksiliklere, olumsuzluklara rağmen gerçeğin izini bulacak. Seher’in tüm önyargılarını yerle bir ederek yine bizleri mutlu günlere döndürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir