Emanet 216.Bölüm Fragmanı – 27 Eylül Pazartesi

emanet 216

Tüm Suçlu İkbal! Seher Ses Kaydına İNANACAK MI?

Emanet 216.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 216.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 216.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Zuhal ne yapıp edip konağa dönmeyi başardı. Seher Yaman hakkında deliller bulmaya çabalarken ortaya çıkan ses kaydı tüm dengeleri değiştirecek!

Asıl suçlu İkbal! Zuhal’in verdiği ses kaydını Yaman sonunda dinledi. Ses kaydında İkbal’in sözleri oldukça çarpıcı. Yaman, Kevser’i öldürenin Ziya olduğunu zannederken şimdi fikri tamamen değişiyor. İkbal şeytanın Ziya’yı zehirleyerek tüm suçu ona yıktığı gün gibi açık. Yaman buna tüm kalbiyle inansa da Seher tüm bu karmaşadan habersiz. Ve Seher kolay ikna olacak gibi durmuyor!

Yaman’ın onca şeyden sonra Seher’in karşısında çıkıp “aslında ben suçsuzum, tüm bunları İkbal yaptı bende abimi korumak için suçu üstlendim.” dese de Seher bunun bir oyun olduğunu düşünecek. Tıpkı Yaman’ın onu polisin elinden kurtarışını oyun zannetmesi gibi. Yaman efendi kendi başına ördüğü bu karmaşadan nasıl çıkacağını düşünürken Seher ipucu peşine düştü.

Seher ve Yaman kanıt peşinde! Seher’in bu çabası nihayetinde sonuçta verecek. Yaman’ı en azından tutuklatacak nitelikte deliller bulacak. Seher’in intikam Yaman’ınsa masumiyet mücadelesi bir hayli zorlu olacak. Gerçeğin açığa çıkması içinde tek artık iki yol var. Ya Ziya’nın konuşması ya da İkbal’in yaptıklarını ortaya çıkaracak yeni kanıtlar!

Diğer tarafta ise Duygu’nun sürpriz ziyareti Ali’yi şaşırtıyor. Duygu annesini de yanında getirerek Ali’ye yavaş yavaş kendini açmaya karar verdi. Duygu’nun kendi dünyasını Ali’ye açması ikili arasında başlayacak aşkın kanıtı niteliğinde.

Emanet 216.Bölüm Fragmanı – 25 Eylül Cumartesi

Peki sizce Ali ve Duygu arasında gelecek bölümler neler olacak? Seher ve Yaman’ın kanıt arayışında gerçekler ortaya çıkacak mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir