Emanet 215.Bölüm Fragmanı – 24 Eylül Cuma

emanet 215

Seher’in Gizli PLANI! Duygu ve Ali İçin AŞK RÜZGARLARI!

Emanet 215.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 215.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 215.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan ve aksiyon tüm hızıyla devam ediyor. Seher ve Yaman arasında gerilim tırmanırken, Duygu ve Ali içinse aşk rüzgarları usul usul esmeye devam ediyor!

Seher’in tuzağı! Yaman Seher’in kendisine bakışını değiştirmek için ne kadar uğraşsa da Seher’in öfkesi duracak gibi değil. Seher’in Ziya’yı ziyaretinde Yaman’ın tedirgin halleri Seher’in yeni bir plana imza atmasını sağlayacak. Seher, Fırat’ında desteğini alarak Ziya üzerinden Yaman’ı tuzağa çekmek isteyecek.

Seher bu tuzağıyla birlikte Yaman’ı hapse göndermenin ve ablasının intikamını almanın peşindedir. Yaman ise Seher’in tüm bu planlarına rağmen onu tüm kalbiyle sevmeye devam edecek. Seher ve Yaman ilişkisinin anahtarı ise Yaman’ın bu iyi yüreği olacak.

Bomba aşk kapıda! Seher ve Yaman arasında yaşanan bu karamsar tablonun aksine Duygu ve Ali bizleri şaşırtmaya devam edecek. İkilinin olaylı tanışmalarından sonra Ali’nin kahramanlığı Duygu’yu bir hayli sarsıyor. Duygu her ne kadar Ali komiseri terlese de içten içe ona karşı hislerinin olduğunu hissediyor. Zaman geçtikçe Ali’nin iyi kalpliliğini ve fedakarlığını da görecek olan Duygu, Ali’nin çekim gücünden çıkamayacak!

Emanet 215.Bölüm Fragmanı – 24 Eylül Cuma Günü Neler Olacak?

Bu arada Zuhal’i de es geçmemekte fayda var. Yusuf’un hayatını kurtaran Zuhal bir şekilde kendini aklamayı başardı. Mağdur rolünü oynayan Zuhal’in tek hedefi konağa geri dönmek! Konağa geri döndükten sonra da Seher’den intikamını alıp Yaman’a sahip olmak. Zuhal tüm bu hayallerini başaramasa da ikili için büyük bir tehlike olacağı kesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir