Emanet 214.Bölüm Fragmanı – 23 Eylül Perşembe

emanet 214

Seher’in ÖFKESİ DİNMİYOR! Gerçekler Açığa Çıkacak mı?

Emanet 214.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 214.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 214.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Seher’in tutuklanması şok etkisi yaratmıştı. Yaman Seher’i bu zor durumdan kurtarsa da Seher’in şüpheleri dinmez. Seher Yaman’ın kendini aklama çabaları olarak bu durumu yorumlar.

Ziya konuşacak mı? Seher’in Yaman tarafından kurtarılması onu oldukça sinirlendirir. Ablasını öldüren bir katilin yardımını asla istemez. Seher bu düşüncesinden dolayı Yaman’a nefretini kusar. Ancak Yaman tüm bunlara rağmen inancını kaybetmeyecektir Ne olursa olsun Seher’in günün birinde inadının kırılacağını düşünür.

Ancak Seher’in Ziya’yı görmeye gitmesi işlerin rengini değiştirebilir. Ziya tüm suçunu itiraf ederse Seher bu seferde Ziya’ya düşmanlık edecektir. Üstelik Ziya’nın suçunu itiraf etmesi onun hapse dahi girmesine sebep olabilir. Ziya durumunda birinin hapse girmesi veya bu süreçte yıpranması kolay atlatabileceği bir durum değildir. İkbal şeytanı öbür dünyaya giderken bile attığı iftiralarla resmen ortalığı karmakarışık etmiştir.

Emanet 214.Bölüm Fragmanı – 23 Eylül Perşembe Günü Neler Olacak?

Duygu’nun düşünceleri değişiyor! Seher ve Yaman cephesinde her şey ince bir çizgide ilerlerken diğer tarafta da aşk rüzgarları hafiften esmeye başlıyor. Sert ve ketum tavrıyla bilinen Duygu Ali’nin onu savunup kolladığını görünce ufaktan yelkenleri indiriyor. Duygu her ne kadar set biri olsa da her insan gibi o da ilgiye, sevgiye muhtaç. Kiraz’ı kaybeden Ali için Duygu yeni bir başlangıç yapabileceği doğru kişi.

Siz ne dersiniz Ali ve Duygu iyi bir ikili olabilir mi? Peki ya Ziya gerçekleri anlatıp tüm bu kaosa son verecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir