Emanet 213.Bölüm Fragmanı – 22 Eylül Çarşamba

emanet 213

Seher TUTUKLANDI! Zuhal Belası Geri Döndü!

Emanet dizisi 213.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet Peki 213.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet dizisi 213.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Fırat’ın delilleri saklaması ortaya çıkmış. Komiser Duygu bu işe yönelirken çok geçmeden Seher’in izini buldu.

Seher tutuklandı! Duygu’nun gerçekleri ortaya çıkarmasıyla birlikte Seher polisler tarafından tutuklanır. Seher, bu durumun Yaman tarafından tezgahlandığını düşünür. Seher hapse gireceğini ve Yusuf’u sonsuza dek kaybedeceğini düşünür.

Polisin ise tek derdi Seher’den daha fazla ipucu edinmek. Neyse ki Yaman Kırımlı tam zamanında yetişecek. Seher’den şikayetçi olmayarak onu şimdilik kodesten kurtarmayı başaracak. Ancak Seher’in bir Yaman’ı bilinçli olarak öldürmeye çalışması büyük bir sorun. Bu Yaman’ın onu affetmesiyle çözülmeyecek denli zor.

Yaman Seher’i kurtaracak! Yaman bu durumdan Seher’i kurtarmak için elinden geleni yaparken daha önceki özetlerimizde bahsettiğimiz durum yaşanacak. Yani Yaman ve Seher yine zorluklara karşı beraber hareket edecek. Zorlukları yenmek için çaba gösterirken de yakınlaşıp bir bütünün iki parçası olduklarını görecekler.

Emanet 213.Bölüm Fragmanı – 22 Eylül Çarşamba Günü Neler Olacak?

Zuhal belası döndü! Diğer tarafta ise Yaman ve Seher için yeni tehlikelerde kapıda. İkbal’in ölümünün sır perdesini aralamak isteyen Zuhal geri geliyor. Zuhal ablasını öldüren kişinin Seher olduğunu düşünüyor. Seher ablasını öldürüp Kırımlı konağının tek sahibi oldu diye Zuhal intikam peşinde!

Seher için hapis tehlikesinin yanı sıra Zuhal’de oldukça zorlayıcı olacak. Tüm bu düşmanlar ve kötülüklerden Seher’i koruyacak tek kişi ise Yaman. Sizce Seher hapisten kurtulabileek mi? Yaman ile Seher’i gelecekte neler bekliyor? Tahminlerinizi bekliyoruz.

2 Comments on “Emanet 213.Bölüm Fragmanı – 22 Eylül Çarşamba”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir