Emanet 212.Bölüm Fragmanı – 21 Eylül Salı

emanet 212

Seher’in Dönüyor! İŞLER KÖTÜYE GİDECEK!

Emanet dizisi 212.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet Peki 212.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet dizisi 212.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Seher fırtına gibi bir dönüş yaptı. Seher’in bu dönüşü Yaman gibi tüm izleyenleri şaşırttı. Kırımlı’nın yüzü Seher’in dönüşüyle gülse de Seher’in ona çektirecekleri var! Peki Seher’in bu dönüşü ne anlama geliyor. Dizide bizleri neler bekliyor?

Seher’in fırtınalı dönüşü! Seher Yaman’dan kaçarken son anda karar değiştirerek konağa döner. Seher’in bu dönüşü daha önce de söylediğimiz gibi Yusuf kilit rol oynadı. Seher Yusuf’un daha fazla bu göçebe hayata devam etmesini istemedi.

Seher her ne kadar Yusuf için ödün veriyor gözükse de öfkesi tap taze ve oldukça şiddetli. Yaman bu nefret karşısında epey zorlanacak. Ancak Kırımlı’nın Seher’den vazgeçme gibi bir niyeti yok. Seher ona ne kadar eziyet etse de Yaman onu bırakmayacak.

Emanet 212.Bölüm Fragmanı – 21 Eylül Salı Günü Neler Olacak?

Emanet dizisinde Seher zor durumda! Bu zor durumun yanı sıra Seher’i bekleyen başka bir tehlike daha var. Fırat’ın elindeki deliller ortaya çıktı. Seher şimdi tutuklanmak hatta hapse girmekle baş başa kalacak! Seher’i bu zor durumdan kurtaracak tek kişi ise Yaman. Seher’in başına gelecek bu olaylar ikiliyi yine birlik olmaya itecek. Geçmişte de hatırlayacağınız gibi zorluklar, engeller çiftimizi her zaman birleştirmişti.  Şimdi de benzer bir durum bizi bekliyor.

Fırat’ın akıbeti! Seher’in zor duruma düşmesinin yanı sıra delilleri saklayan Fırat’ında işi bir hayli zor. Ali onu korumak istese de Duygu’nun kimseye eyvallahı olmayacak. Burada Duygu ve Ali arasında gerili tırmanacak. Ali Fırat’ı kurtarmak için sizce ne yapacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir