Emanet 211.Bölüm Fragmanı – 20 Eylül Pazartesi

Emanet 211

Yaman, Seher ve Yusuf’tan VAZGEÇMEYECEK!

Emanet dizisi 211.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet Peki 211.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet dizisi 211.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Yaman, Seher’in oyununu anlamış ve tuzağa düşmemişti. Seher ise ne olursa olsun Yaman ile gitmeyeceğini ilan etmişti. Peki Yaman Seher’in bu inadını kırabilecek mi? Seher tekrar izini mi kaybettirecek?

Yaman’ın vazgeçmeye niyeti yok! Seher sert sözlerle Yaman’ın kalbini kırarken kaçmanın da yollarını arıyor. Nitekim Fikret’in de yardımıyla Seher Yaman’ın elinden kurtulmayı başarıp kaçacak. Ancak Seher’in bu kaçışı daha önce yaptığı gibi olmayacak!

Yaman her an, her saniye Seher’in izini sürerek onu bulacak. Peki bu döngü nasıl kırılacak? Sürekli Seher kaçıp, Yaman’da kovalayacak mı? Bu sorunu cevabını diziyi izleyenler bir sahnede çok iyi bir şekilde veriliyor. Bu sahne Seher ve Yaman’ın ilk karşılaşmalarında Yusuf’un ikisinin de ellerini tutarak bir bağ kurması anıydı. Yani iki aşığın arasındaki bu büyük fırtınayı sadece Yusuf dindirebilir.

Bu ayrılığın sonu kavuşmak! Yusuf’un dışında diğer bir nokta da ikili arasındaki aşkın hala devam ettiği gerçeği. Seher ne kadar Yaman’dan nefret duysa da ondan sonra bir başkasını sevecek gibi durmuyor. Onlarca badire atlatıp sonunda zaferle çıkan çiftimiz bu yanlış anlaşılmalar üzerine kurulu badirelerden de kurtulacak!

Emanet 211.Bölüm Fragmanı – 20 Eylül Pazartesi Neler Olacak?

Diğer tarafta ise Duygu oldukça sert bir giriş yapmıştı. Baskın karakterli olan Duygu işleri giderek karıştıracak. Duygu Fırat’ın delilleri kararttığını fark ediyor. Fırat köşeye sıkışırken Ali ve ekibini oldukça zorlu bir dönem bekliyor. Ali ekibine sahip çıkmak isterken Duygu ile büyük kapışmalar bizleri bekliyor!  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir