Emanet 210.Bölüm Fragmanı – 17 Eylül Cuma

Emanet 210

Yaman ve Seher Eskisi Gibi OLACAK MI?

Emanet dizisi 210.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet Peki 210.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet dizisi 210.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Seher ve Yaman ilk karşılaşmalarını yaşadı. Yaman Seher’in kendi katili olabileceğine inanmaz. Aynı şekilde Seher’in de kafası Yaman’a olan hisleri konusunda karışıktır. Peki ikili arasında buzlar eriyecek mi? Seher ve Yaman tekrar eskisi gibi olacak mı?

Yaman hatasının farkında! Seher’i bulan Yaman’ın tek düşüncesi Seher’in ona olan duygularının değişip değişmediğidir. Çünkü Seher’in gözünün bu denli kararmasına ve o tetiği çekmesine sebep olan kendisidir. Ben ablanın katiliyim diyen birine Seher’in öfke ve nefret duyması gayet normaldir.

Yaman’ın düşüncelerini bu yönde değiştiren iki kişi oldu. Bunlardan biri Fırat diğeri de Arif babadır. Yaman’ı yaptığı gerçeklerle yüzleştiren işkili onun kendi sonunu görmesini sağladı. Yaman’ın şimdi tek isteği ise Seher’in tekrar kazanmak. Yarım kalan aşklarını tamamlamaktır. Ancak bu hiçte kolay olmayacak!

Yaman kendini affettirebilecek mi? Seher her ne kadar Yaman’ı yaralayarak bir hata yapmış olsa da Yaman’ın itirafları kabus gibi beyninin içindedir. Yaman’ı her gördüğünde Yusuf’un annesinin katili olduğunu hatırlayacak. Bu durumda Yaman’ın kendini affettirmesini zorlayacak en önemli unsurdur.

İkili arasındaki buzları birazda olsun eritecek isim ise Yusuf’tur. Onun varlığı en başında olduğu gibi Seher ve Yaman’ı birleştiren bir unsur olmaya devam ediyor. Ayrıca Seher’in de tüm yaşananlara rağmen Yaman’a olan aşkı bir anda silinecek kadar küçük değil. İkili arasında uzun süre devam edecek bu ayrılık rüzgarlarını dindirecek tek şey ise gerçekler. Yaman’ın Ziya’ya ait suçu üstlendiğinin Seher tarafından öğrenilmesi tüm taşları yerinden oynatacak.

Diğer tarafta Ali ile Duygu arasındaki gerilim ise son sürat devam ediyor. Pek iyi bir tanışma yaşamayan ikilinin arası ekibin düzeni ve disiplini konusunda da fikir ayrılıkları yaratıyor. Burada bizleri baştan sona nefretten başlayan bir aşkın öyküsü bekliyor desek yanılmamış oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir