Emanet 21.Bölüm Fragmanı -5 Ekim Pazartesi

 Bir Masal Prensesi Seher ve Prensi Yaman! AŞK BAŞLASIN.

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te cuma akşamı da sona erdi. Yaman, kıskançlık krizlerine giriyor. İkbal ise planlarına devam ediyor. Emanet 21. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde zirve bir bölümü geride bıraktık. İkbal türlü sinsilikler yapsa da final onun için tam bir yıkım Seher ve Yaman içinse masalsı bitti. Daha önceki bölümlerde de söylediğimiz gibi İkbal’in oyunları bırakın ikiliyi ayırmayı daha da birbirlerine yakınlaştırıcı rol oynuyor. Nitekim bu bölümde de Yaman’ın öfkesi ve Seher’in gelmeyeceğini düşündüğü için beklentilerini düşürmesi ardından Seher’in bir masal perisi gibi gelişinin önemini daha da çok artırdı. İkbal’den sonra kardeşi de resmen bu anı daha da güzelleştirmek için kötülük yaparken Seher’i Yaman’ın kollarına itti. İzlediğimiz en güzel bölümlerden biriydi diyebiliriz.

Emanet 21.Bölüm Fragmanı -5 Ekim Pazartesi

Gelecek bölümlerde ise aşk rüzgarı tüm hızıyla devam edecek. Yaman’ın artık Seher’e güveni tam. Gözlerindeki aşkı görememek ise mümkün değil. Adım adım büyüyen aşk giderek daha da artacak. İkbal kendini artık parçalasa da bu aşkın önüne geçemez. Oldukça sert ve haşin Yaman’ın günden güne nasıl bir değişime gireceğini göreceğiz. Elbette ikili yine kötü planlarla sınanacak.  Ancak her kötülük ikilinin arasındaki bağları daha da kuvvetlendirip sarsılmaz bir noktaya taşıyacak.

Diğer tarafta ise Kiraz’ın başı dertte. Yaman’da olduğu gibi komiser Ali’de Kiraz’ın güzelliği karşısında kendinden geçmiş durumda. O da gözlerini bir an olsun Kiraz’dan ayıramamıştı. Ali tutuklanan Kiraz’ı kurtarmak için kendi değerlerinden vazgeçecek. Burada da adım adım büyüyen bir aşk var. Üstelik Kiraz ve Ali’de birbirlerine çok yakışıyor. Kısaca toparlayacak olursak gelecek bölümler aşk dolu bakışlar ve romantizmle geçeceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir