Emanet 208.Bölüm Fragmanı – 15 Eylül Çarşamba

Emanet 208

Yaman Seher’i BULACAK! Anahtar Yusuf!

Emanet dizisi 208.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezona damga vuracak bir bölümle başladı. Hasret bitti Emanet dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Peki 208.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet dizisi 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Yaman, Seher’in ihanetinden kurtulmuş onun peşine düşmüştü. Hepimizin merak ettiği soru ise Yaman Seher’i bulabilecek mi? Bu sorunun cevabı şimdilik cevap bulmasa da Yaman’ın arayışı onu sonunda Seher’e götürecek.

Yaman’ın büyük hatası! Tüm bu olanlardan sonra Yaman her ne kadar öfkelense de yaşananların baştan sona tüm suçlusu o. Ziya’yı korumak adına söylediği yalanla Seher’i büyük hayal kırıklığına uğratmıştır. Ablasının katiline karşı Seher’in verdiği tepki büyük olsa da Yaman artık bedel ödemiş konumda. Yani Seher’in artık ondan hesap sorma hakkı kalmadı.

Seher’in bu hareketiyle durumu eşitlemesi Yaman için büyük bir avantaj. Yaman haksızken şimdi haklı duruma düşmüş oldu. Hem vurulmuş hem de yeğeni kaçırılmış konumda. Tüm bu acılara rağmen en dikkat çeken olay ise Seher’in Yaman’a verdiği akitten vazgeçememesi. Onca olana rağmen Seher Yaman’a aşık.

Aşk mantık dinlemez! Seher’in Yaman’a karşı duyduğu bu aşk elbette karşılıklı. Yaman her ne kadar öfke nöbetleri yaşasa da Seher’i gördüğünde süt dökmüş kediye dönüyor. Burada kilit noktası ise Yusuf! Nedim’e direktif veren Yaman Seher’i bu yolla bulamayacak.

Emanet 208.Bölüm Fragmanı – 15 Eylül Çarşamba Günü Neler Olacak?

Yaman’a ipucu verecek olan Yusuf, teyzesinin izinin bulunmasını sağlayacak. Bundan sonrası ise Yaman’ın vereceği karara bağlı. Yaman, Seher’e yüzleşmeyi mi yoksa ona acı vermeyi mi seçecek? 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir