Emanet 207.Bölüm Fragmanı – 14 Eylül Salı

emanet legacy 207

Yaman Seher’in Peşinde! PES ETMEK YOK!

Emanet dizisi 207.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezona damga vuracak bir bölümle başladı. Hasret bitti emanet dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Peki 207.Bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet dizisi 207.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bekleyişimiz sonunda son buldu. Yeni sezon ilk bölümüyle sonunda dizimize kavuştuk. Emanet dizisinde Seher, Yusuf’u alarak gitmiş, Yaman’ı ise gözünü bile kırpmadan vurmuştu. Peki şimdi bizleri neler bekliyor. Gelecek bölüm analizimiz sizlerle…

Seher Yusuf’la kaçıyor!  Seher, Yusuf’u alarak kaçsa da aklı Yaman’dadır. Bu durum Seher’in kabuslarına dahi yansır. Seher Yaman’ın katili olarak kendini görür. Seher’in bu kaçışında yakalanmamasını sağlayan ise Selim olur. Selim delilleri karartarak Seher’in izini kaybetmesine yardım eder.

Yaman Seher’i bulabilecek mi? Seher sırra kadem basarken Yaman ise ölümle – yaşam arasında gidip geliyor. Yaman ağır yaralanmasına rağmen bu savaşı kazanacak. Ancak Yaman’ın kendine gelmesi, gücünü tekrar toplaması Seher’in uzaklara gitmesi için bir fırsata dönüşecek. Yaman Kırımlı ölümle olan savaşını kazansa da biricik yeğeni Yusuf’u kaybetti!

Emanet 207.Bölüm Fragmanı – 14 Eylül Salı Günü Neler Olacak?

Yaman’ın öfkesi dağları sardı! Yusuf’u kaybetmenin öfkesi, Seher’in ihaneti Yaman’ı oldukça zor durumlara sokar. Nitekim Yaman’ın saçının sakalının halinden, öfke nöbetlerinden bu durum kolaylıkla anlıyoruz. Yaman ne yapıp edip hem Seher’i hem de Yusuf’u bulmanın peşinde. Akis halde ya aklını yitirecek ya da içindeki öfke onu yiyip bitirecek!

Yaman tarafında bunlar yaşanırken Seher içinde işler hiç de iyi gitmeyecek. Seher kendi açısından yeni bir düze, yeni bir yaşam kullansa da Yusuf’un amcasından vazgeçmesi hiç de kolay olmayacak. Seher minik Yusuf’u ikna etmede zorlanacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir