Emanet 205.Bölüm Fragmanı – 18 Haziran Cuma

Seher’in Planı GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARACAK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 205.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 205.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 205.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 205.bölümü 18 Haziran 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman Seher’i ses kaydı alırken yakalayarak ona kiminle dans ettiğini de göstermiş oldu. Fakat Yaman Kırımlı’da kiminle dans ettiğini çok yakında görecek. Seher’in yeni planı işleri oldukça farklı noktalara sürüklüyor!

Fırat ve Seher’in planı! Emanet dizisinde sezon finaline adım adım yaklaşırken işler giderek içinden çıkılmaz hale geliyor. Peki bizi neler bekliyor? İşte bu sorunun cevabını Seher’in yeni planında saklı. Yaman Seher’in muhbirlik yaptığını fark etti. Ancak bu seferki tuzağa düşecek.

Seher Fırat ile beraber Yaman’ı tüm gerçekleri itiraf edeceği bir duruma sokacak. Yaman ailesini koruyabilmek için her şeyi bir bir anlatacak! Daha önceki özetlerde de belirttiğimiz gibi olaylar tam bir düğüm. Ancak bu düğümün çözülmesi zor. Ancak bu zorluk diğer yandan kolayca çözülebilecek kadar da basit. 

Ters köşe olur mu? Ancak Karamel yapımın dizilerinde büyük ters köşeler her zaman mevcut. Yemin dizisini izleyenler hatırlarsa sezon finalinde bir anda Reyhan’ın ölümüyle karşılaşmıştık. Burada bu denli bir son elbette görmeyeceğiz ancak olaylar açık bir şekilde bitebilir.

Bu durumda göz önüne alırsak işler büyük sürprizlere de hazırlıklı olmakta fayda var. Ancak ne olursa olsun çiftimiz için işler iyiye gidecek. Seher’in gözlerinde bulunan o ışık er ya da geç gerçeği görecek! Bizlerin isteği ise Seher’in gözlerinde bulunan o ışığın gerçeği bulaması e sezon arasında bizlerle mutlu ayrılması…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir