Emanet 202. Bölüm Fragmanı – 15 Haziran Salı

Yaman’ın Şoke Eden YALANI!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 202.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 202.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 202.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 202.bölümü 15 Haziran 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Ziya’nın intiharı, İkbal’in ölümü ve daha birçok olayı gördük ve izledik. Ancak şimdiye kadar bunların en şaşırtıcısı ve en anlam verilemeyeni Yaman’ın şoke eden yalanı olabilir! Peki Yaman bu yalanıyla neyi amaçladı. Seher gerçeği bulabilecek mi?

Seher Yaman’a inanmıyor! Abisi Ziya için kendini Kevser’in katili olarak gösteren Yaman herkesi şoke etti. Ancak Seher gibi zeki bir kızı bu kadar kolay kandırması mümkün değil. Seher duyduklarının ilk şokunu atlattıktan sonra birazcık düşününce Yaman’ın yalan söylediğini hemen anladı. Peki Yaman neden onu kandırdı? Suçu kendi üstüne alarak kimi koruyor?

Seher bu soruların cevabını arayacak ve sonunda da bulacak. Ancak Yaman bu yaptığı hareketle kendini oldukça saçma bir duruma soktu. Öncelikle abisi için sevdiği kadından vazgeçecek anlamına gelen bu yalan oldukça anlamsız ve saçma. Seher bu sözlere şüpheyle değil gerçek gözüyle baksa belki onu terk edecek. Belki de Yaman hapse dahi girebilecek noktalara gelecekti.

Katil Ziya değil İkbal! Ancak Yaman’ın bu saçma itirafının bir avantajı da olacak. Öncelikle Yaman tüm bunları yapan abim deseydi olay öylece kapanacaktı. Ancak şimdi Seher için gerçekleri araştırmasını sağlayan bir sebep var. Sevdiği adamın kendine sürdüğü bu lekeyi temizleyecek. Ardından da gerçeği ortaya çıkaracak.

Yaman kendi ile savaşıp suçlamaya devam ederken Seher polisinde yardımıyla İkbal’in ne haltlar karıştırdığını gün yüzüne çıkaracak. Bu sonuç ise çiftimizi tekrar huzura kavuşturacak.

Özetimize son vermeden İbo ile Kara gerçek adıyla Karanfil’in sahneleri ise bizi epey güldürdü. İbo ani evlilik teklifiyle Kara’yı şoke ederken Kara şaşıp kaldı. Seher ve Yaman dışında dizide ilişkiler sürekli kötü yönde gittiği bir gerçek. Kiraz ve Ali’nin hazin sonu. Neslihan’ın bitmek bilmez aptallıkları. İbo orada zinciri kırarak bir mutluluğa imza atarsa hepimiz artık oh diyeceğiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.