Emanet 20.Bölüm Fragmanı -2 Ekim Cuma

Yaman Seher’in Güzelliğine VURULDU!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te perşembe akşamı da sona erdi. Yaman, kıskançlık krizlerine giriyor. İkbal ise planlarına devam ediyor. Emanet 20. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yaman’ın kıskançlık krizi tüm hızıyla devam ediyor. Yaman o kadar ileri gidiyor ki Seher’i zorla getirmeye kadar kendini aşıyor. Ancak Yaman’ın bu efeliği elbette Seher’e  sökmez. Seher kendinden emindir ve kendi ayakları üstünde durmak için Yaman’dan izin almayacaktır. Üstelik Selim’in de araya girmesiyle Yaman deyim yerindeyse ufaktan bir kovulma yaşayacak.

Doğum günü yaklaşırken İkbal’in planını da duymuştuk. İkbal kıyafeti yırtarak Seher’e ilk aşamada engel oldu. İkbal’in ikinci aşamadaki planı ise Seher’in doğum gününe katılmasını engellemek. Bu fırsatla da kardeşi Nilgün ile Yaman’ın yakınlaşmasını sağlamak.

Emanet 20.Bölüm Fragmanı -2 Ekim Cuma

Ancak İkbal’in planı elinde patlayacak aksine Seher ve Yaman’ı yakınlaştıracak. Yaman Seher’in gelmeyeceğini düşünürken onu karşısında görünce şok olacak. Seher’in duru güzelliği Yaman’ın donup kalmasına sebep olacak. Yaman artık Seher’e karşı olan hislerinin iyiden iyiye farkına varıyor.

Kiraz’ın ise başı dertte. Sokakta çocuğa kötü davranan adamın kafasına sopayı geçiren Kiraz bir anda adamın hışmıyla karşılaşıyor. Kiraz deyim yerindeyse sopa ile adam dövmeye alıştı. Kiraz’ın karakolluk olma ihtimali ise yüksek. Eğer Kiraz karakolluk olursa kayıp dosyası üzerinden ailesine haber verilebilir. Kiraz’ı yine kurtarma görevi Ali’de. İkili bu küçük aksilikleri atlatarak gün geçtikçe birbirlerine daha da çok alışacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir