Emanet 2. Sezon Tanıtımı – 206. Bölüm Tüyoları

Emanet 2.sezon

Seher Vicdanı ile Baş Başa!

Emanet 2.Sezon Tanıtımı yayınlandı! Emanet dizisi yeni sezonuyla karşımıza çıkmaya hazırlanırken 2. bir tanıtım daha yayınladı.  Bir önceki tanıtımda Yaman, Seher ve Yusuf’u bulmuştu. Yeni yayınlanan tanıtım ise bizlere gelecek sezonla ilgili yeni ipuçları veriyor. Peki bu ipuçları neler? Emanet 2.Sezonda Neler Olacak?

Emanet 2.Sezon Kabuslar Seher’in Peşini Bırakmayacak!

Yeni yayınlanan Emanet 2.Sezon tanıtımı hatırlayacak olursak Seher bir hastane koridorunda Yaman’ı aramasıyla başlıyor. Bu ilk sahneden yola çıkarsak Seher’in aklında tek bir srou işareti olduğunu görüyoruz. Yaman Kırımlı öldü mü yoksa yaşıyor mu?

Seher gördüğü bu kabusta bu sorunun cevabını arar. Oldukça endişeli bir şekilde etrafına bakar. Her yerde Yaman’ı arar. Ve doktorların sedyede götürdüğü bir adamı görünce büyük bir korkuya kapılır.

Emanet 2.Sezon Tanıtımı

Seher’in burada Yaman’ın yaşayıp yaşamadığını gerçekte de bilmediğini görmüş oluyoruz. Evet belki Seher Yusuf’u alarak yeni bir hayat kurdu. Belki çok güzel bir başlangıç yaptı. Ancak kalbinin derinliklerinde yatan aşk onu hep eriye, o tetiği çektiği ana götürecek.

Emanet 2.Sezon Seher’in Kararı Ne Olacak?

Tanıtımın son bölümünde ise Seher’in kafasındaki soru işaretlerine yanıt buluşunu görüyoruz. Sedyedeki adamın örtüsü kalkıyor ve Yaman’ın cansız bedeni görülüyor! Seher’in buna tepkisi ise oldukça büyük ve şiddetli.

Seher’in bu denli büyük tepki göstermesi onun hala Yaman’ı ne kadar önemsediğinin kanıtı. Bu da büyük bir yanlış anlaşılmanın sonucunda bu denli uçuruma gelen Yaman ve Seher aşkının, tekrar eskisi gibi olabileceğine yönelik bir ışık niteliğinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir