Emanet 2. Bölüm Fragmanı – 8 Eylül Salı

Yaman Seher’i KAÇIRIYOR! 

Emanet dizisi nefes kesen bir bölümle yayın hayatına başladı. Bir yanda oldukça sert ketum Yaman. Diğer yanda hamarat ve iyi yürekli Seher. İkiliyi buluşturan ise acı bir ölüm ve küçük bir çocuk.

Yaman’ın bu sert tavrı ve kadınlara olan nefreti oldukça yoğun. Peki bu nefretin arkasında ne olabilir? Bir ihanet mi, aldatmaca mı? Çocukluktan gelen bir travma mı? Bunu şu an için bilmiyoruz. Ancak Seher’i babası ile olan ilk muhabbetinden tutun minik Yusuf’a olan anne şefkatine kadar tam bir iyileştirici, yaraları saran bir doktor adeta. Emanet dizisi 2.bölüm özeti devam ediyor.

Ancak Yaman’ı etkileyen Seher’in bu anaç ruhu ve iyilik dolu kalbinden ziyade cesareti olacak. Seher istediğini alabilmek için gerektiğinde okun ucuna kendini koyabilen biri. Yaman’ın bu öfkesi ve nefretine önce göğüs germesi daha sonrada iyileştirmesi gerekecek. Seher’in konağa girişinin Yusuf’a annelik etmek üzerinden olacağı tahmin edilebilir bir gerçekken asıl zor durum Seher’i konakta bekleyen tehlike.

Emanet 2. Bölüm Fragmanı – 8 Eylül Salı

Bu kişi Yaman’ın kardeşi İkbal. Nitekim Yusuf’un annesi Kevser’in ölümünde bile parmağı olabilecek cinsten. İkbal kardeşi Yaman ile kendi kafasında olan bir kızın evlenmesini istiyor. Bu durumda Seher onun bir numaralı düşmanı konumuna gelecek. Yemin dizisinde Cavidan ve Cemre karakterleri gibi düşünülebilir. Ancak burada işler daha tehlikeli. Maddi gücü ve acımasızlığı eline alan İkbal istediği her şeyi yapabilecek cinste bir kadındır.

Kısaca toparlarsak oldukça  sürükleyici bir dizi bizi bekliyor diyebiliriz. Yaman’ın Seher’i kaçırması ve namluyu ona doğrultması. Yaman elbette Seher’e zarar vermeyecektir. Asıl amacı onu sınamaktır. Seher bu sınavı geçebilecek mi? Zıtlıkların savaşında bakalım kazanan aşk mı, nefret mi yoksa intikam mı olacak?

Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet’in 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde yaşanacaklar merak ediliyordu. Seher, Yaman ve Yusuf’un hayatında neler değişecek? Binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen yapımda izleyiciler bu aşk hikayesinin nasıl şekilleneceğini öğrenmek amacında. Yusuf, teyzesine alışabilecek mi? Yaman aşk konusunda nasıl bir adım atacak? Seher, Yaman’a olan duyguları ile ne zaman yüzleşecek?

Emanet 2. bölüm özeti
Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yaman’ın kalplere dokunacak öyküsü Emanet ile izleyici karşısına çıkacak. Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet ile ekrana taşınacak. E

Dizinin konusu
Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir