Emanet 197. Bölüm Fragmanı – 8 Haziran Salı

Hesap Vakti Geldi! Yaman Adaleti SAĞLAYACAK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 197.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 197.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 197.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 197.bölümü 8 Haziran 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Selim belasına sonsuza dek veda ederken Yamana Kırımlı için hesap sorma vakti geldi! Yaman tüm yapılanların hesabını tek tek herkesten soracak. İkbal’in sonu ne olacak? Seher ve Yaman aşkı için bizleri ne bekliyor?

Yaman’ın öfkesi ortalığı kasıp kavuracak! Emanet dizisinde Selim belasından sonunda kurtulduk. Hepimiz o manyağın Seher ve Yaman’a büyük yaralar vereceğini düşünmüştük. Ancak Yaman özellikle Fırat’ın desteğiyle bu belayı def etti.

Şimdi ise hesaplaşma vakti. Öncelikle hesap vermesi gereken kişi İkbal olacak. İkbal’in Yusuf’a, Seher’e yaptığı kötülükler bir bir ortaya çıktı. Zuhal’in elindeki ses kayıtlarına da bakarsak geçmişte yaptığı Kevser cinayeti de ortaya çıkacak gibi gözüküyor. İkbal’in artık yapabileceği hiçbir şey yok.

İkbal isterse yerin 7 kat dibine kaçsın Yaman onu orada da bulup hesabını soracak. Yaman’ın gözlerindeki alev öyle büyük ki bu intikam ateşinin sönmesi çok zor. Dizide İkbal belasından da kurtulduktan sonra işler bir hayli yola girecek

Seher ve Yaman için güzel günler geldi! Tüm bu belalardan sonra artık mutlu günlerin gelmesini hepimiz hak etmiştik. Çiftimizin birbirlerine olan yakınlaşması daha da artmışken tüm romantizm kaldığı yerden devam edecek.

Diğer bir hesaplaşma ise Fırat tarafında olacak. Fırat Neslihan ile arayı düzeltti. Yaptığı kahramanlıkla artık onun önünde kimse duramaz. Neslihan’a kötülük yapan Bora’nın ise artık Fırat karşısında hiç ama hiç şansı yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir