Emanet 196. Bölüm Fragmanı – 7 Haziran Pazartesi

Yaman Ölümün Eşiğinde! Selim’in Hazin Sonu!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 196.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 196.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 196.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 196.bölümü 7 Haziran 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde işler giderek kritik bir hal almaya devam ediyor. Yaman ağır yaralı şekilde yaşam ve ölüm arasındaki çizgide gelip gidiyor. Diğer yanda Selim’in Seher’den vazgeçmeye niyeti yok. Peki Yaman ve Selim’in bu savaşında kazanan kim olacak?

Selim için her şey bitti! Fırat tarafından yakalanan Selim için işler kötü gitse de Selim bir yolunu bulup polislerden kaçmayı başardı. Seher için gözü dönen Selim ölümü dahi göze alacak. Selim’in bu kararı ise onun son seçimi olacak.

Selim bu kararlılıkla Seher ve Yaman’ın peşine düşecek. Ancak Selim’in peşine düştüğü şey kendi mutluluğundan ziyade kendi sonu olacak. Selim Yaman’dan sonsuza dek kurtulmak isterken işler onun için tam tersi yönde gidecek.

Yaman iyileşecek mi? Selim belasından kurtulsak da Yaman’ın aldığı yara oldukça ciddi. Ancak Yaman Kırımlı asla kolay pes edecek biri değil. Hele de yanında Seher gibi güzeller güzeli bir sevdiği varsa! Bu yüzden içinizi rahat tutun. Yaman Seher’i asla bırakmayacak.

Zuhal İkbal’in ipini çekecek! Yaman ve Seher bunca zorluk yaşarken İkbal cadısı ise hala kötülük peşinde. Ne Yusuf’u ne de Yaman’ı umursadığı yok. İkbal’in tek derdi kendi saadeti. Ve bunun için gözünü kırpmadan herkesi harcaya bilecek kadar da kötü. İkbal ilk olarak Ziya’yı kendine bağımlı hale getirme peşinde. Yaman’ın ölümünün gelmesini ise sabırsızlıkla bekliyor.

İkbal tüm bu şeytanı planları kurarken sonun geldiğinden habersiz. Zuhal’in elindeki ses kayıtları İkbal’in ipini pazara çıkartacak. İkbal en başta Kevser’e  yaptıkları olmak üzere her şeyin hesabını verecek.

Kötü sezon finalleri görmeye alışık olsak da bu sezonun kazananı Seher ve Yaman olacak! Kötüler yaptıklarının hesabını bir bir ödeyecek! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.