Emanet 195. Bölüm Fragmanı – 4 Haziran Cuma

Seher ve Yaman KURTULACAK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 195.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 195.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 195.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 195.bölümü 4 Haziran 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde bomba gibi bölümleri geride bırakırken heyecan resmen dorukta. Gözü dönen Selim Yaman’ı öldürmeye dahi kalkıştı. Peki Yaman ve Seher Yusuf’u da alıp bu zor durumdan kurtulabilecek mi? Selim’i bundan sonra ne bekliyor?

Yaman aşkından vazgeçmiyor! Dizide Selim Yaman’ı öldürmekten vazgeçti. Ancak Seher’i alıp gitme konusunda oldukça kararlı. Yaman’ı öldürmeme sebebi ise kaçmak için onu bilet olarak kullanmasından kaynaklanıyor. Yoksa böyle gözü dönmüş birinin Yaman’ı oracıkta hemen öldürmesi kaçınılmaz bir son.

Selim kaçış planı için hazırlıklar yaparken Yaman Seher’i ve Yusuf’u kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Nitekim Yaman’ın bu çabası bir olumlu sonuç verecek. Zorda olsa Selim’in elinden kaçmayı başaracaklar.

Selim’in hazin sonu! Ancak tüm bu kötülükleri, çılgınlıkları yapan Selim onların peşini bırakmayacak. Selim için artık iki yol var. Ya kaçıp hayatın kurtarmak ve saklanmak ya da Yaman’ın peşinden giderek kendi ölümüne adım adım yaklaşmak.

Selim’in tercihi hepimizin de tahmin ettiği üzere en başından beri belli. Selim kendi ölümü için ilerleyecek.

Diğer yanda İkbal cadısı ise kendini sağlama almak için kötülüklerine devam ediyor. Ziya’yı esareti altına almaya çalışan İkbal konakta yerini sağlamlaştırma peşinde. Ancak hiç beklemediği biri ona günün gösterecek. Bu kişi hapse girmesine sebep olduğu Zuhal! Ablasının ipini çekecek olan Zuhal doğru zamanı sabırsızlıkla bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.