Emanet 193. Bölüm Fragmanı – 2 Haziran Çarşamba

Yaman Seher’i KURTARACAK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 193.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 193.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 193.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 193.bölümü 2 Haziran 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Selim kara bela gibi tüm güzelliklerin üzerine çökmeye devam ediyor. Yusuf’un ardından Seher’i de alı koyan Selim’in tek hedefi var. Seher’in ne pahasına olursa olsun onun olması! Peki Selim bu isteğini başarabilecek mi? Yaman Seher’i kurtarmayı başaracak mı?

Yaman’ın hayatı tehlikede! Seher’i kandırarak yanına çeken Selim onu esir ederek sahip olmayı düşünüyor. Ancak Seher koskoca Yaman Kırımlı’yı adam etmişken Selim’e bu kadar kolay boyun eğmeyecek. Seher bir şekilde Selim’in esaretinden kurtulmayı başaracak. Ancak Selim belasından kurtulmak bu kadar kolay değil.

Seher’in kurtuluşu için Yaman’ın desteği şart. Seher bu esaretle mücadele derken Yaman tüm ipuçlarını değerlendiriyor. İkbal’in ihanetinden şüphelenen Yaman onu da yakın takibe alacak. Burada Seher’in Yaman’a göndereceği ipucu ile Yaman bir şekilde Seher’i bulmayı başaracak.

Selim her şeyi mahvedecek! Ancak hepimizin korktuğu bir durum var. Daha önceki özetlerimizde dediğimiz gibi Selim’in gözü kararmış durumda. Bir kere daha Seher’i kaybetmeye tahammülü yok. Bu yüzden bizi oldukça kara bir sonuçta bekleyebilir. Burada tek arzumuz Yaman ve Seher’in tüm bu kötülüklerden sorunsuz kurtulması.

Ancak isteklerimiz olacak mı olmayacak mı bunu kestirmek çok zor. Üstelik belirttiğimiz nedenlere bakarsak ya Selim ya da Yaman adeta düello içinde. Kovboy düellosuna benzeyen bu karşılaşmada tek isteğimiz aşkın kazanması!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.