Emanet 191.Bölüm Fragmanı – 31 Mayıs Pazartesi

Yaman ve Seher Yusuf’u Kurtarabilecek mi?

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 191.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 191.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 191.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 191.bölümü 31 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Selim ve Camgözler planlarını devreye sokarak Yusuf’u kaçırdı. Seher gözleri önünde kaybettiği Yusuf’un şokunu yaşarken Nedim’de ağır bir yara aldı. Peki Yaman Yusuf’u kurtarabilecek mi? Selim’in bir sonraki hamlesi ne olacak?

Yaman tuzağa düşecek! Selim canavarı yaptığı planla Yusuf’u kaçırırken az kalsın Seher2i de canından edecekti. Gözü dönene canavar Selim’in şimdiki hedefi Yaman Kırımlı! Yusuf’u yem olarak kullanacak Selim Yaman’ı tuzağına çekmek isteyecek.

Tüm bu kirli iş birliklerinden habersiz olan Yaman ise Yusuf’un peşine düşecek. Ancak Yaman yavaş yavaş onun sonunu hazırlamak isteyen Selim’e gittiğinden habersiz. Mutluluğa henüz doyamamışken acı ve zor günler yine çiftimizi bulacak.

Yusuf kurtulacak mı? Dizide her şeyin odak noktası olan Yusuf düştüğü zor durumdan elbette kurtulacak. Ancak bu kurtuluş Yaman ve Seher için büyük bir bedele mal olacak. Bu bedel ya Yaman’ın canı olacak!  Ya da ikilinin Aşkı olacak!

Sezon finaline adım adım giderken çiftimiz için büyük bedellerin ve hesaplaşmaların olduğu günler yaklaşıyor. Var olmanın ve yok olmanın ince çizgisinde hepimizin isteği ve bizlerin beklentisi elbette mutlu ve güzel bir son. Peki sizlerin düşüncesi ne? Bu sezon finalinde bizleri neler bekliyor? 

One Comment on “Emanet 191.Bölüm Fragmanı – 31 Mayıs Pazartesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.