Emanet 190.Bölüm Fragmanı – 28 Mayıs Cuma

Yusuf Kaçırıldı! Seher Perişan!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 190.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 190.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 190.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 190.bölümü 28 Mayıs 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde soluksuz bir bölümü daha geride bıraktık. Olaylar, aksiyon ve bol gerilim dolu bölümler tüm hızıyla devam edecek. Peki Yusuf kurtulacak mı? Yaman ve Seher için mutlu günler sona mı erdi?

Yusuf kaçırıldı! Dizide Selim ne yaptı etti Seher ve Yaman’ın mutluluğunu bozdu. Daha önceki özetlerimizde de belirttiğimiz gibi Selim çiftimizi en zayıf noktadan vurmayı planlıyordu. Ve bu nokta Yusuf’tu.

Seher ve Yaman oldukça romantik bir gün geçirecekken bu olay her şeyi mahvedecek! Seher perişan hale düşerken Yaman yeğenini aramaya koyulacak. İkiliyi oldukça zor bir dönem bekliyor.

Peki Yusuf kurtulacak mı? Yusuf’un kurtulması oldukça kritik bir konu. Selim’in planı burada devreye girecek. Seher’e şantaj yapacak olan Selim ikiliden bir bedel isteyecek. Bu bedel ise Seher olacak!

İkbal’in günahları! Diğer yandan Zuhal ise ölümle kalım arasında gidip geliyor. Zuhal yaptıklarının cezasını çok fena çekerken onun için artık yolun sonu gelmiş durumda. Aynı durum İkbal için de geçerli. İkbal sadece Seher’e yaptıklarıyla değil Kevser ve Yusuf için yaptıklarının da bedelini ödeyecek. Yaman çok yakında tüm pislikleri ortaya serecek!

İntikam, acı ve hesaplaşmalarla dolu olacak dizi de sizce bizleri neler bekliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.