Emanet 19.Bölüm Fragmanı -1 Ekim Perşembe

Seher Baloya Yetişecek! Adım Adım AŞK

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te çarşamba akşamı da sona erdi. Yaman, düşmanlarının yanına gitmiş ve restleşmenin ardından sırtından bıçaklanmıştı. Hem de kendi adamları tarafından. İhanete uğrayan Yaman’ın imdadına yetişecek isim ise Seher’den başkası değildir. Emanet 19. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde İkbal Seher’in kıyafetini yırtmış yine profesyonelce işin içinden sıyrılmıştı. Kardeşi için oldukça güzel kıyafetler hazırlayan İkbal yaklaşan doğum gününde Yaman’ı etkileyeceklerine emindir. İkbal’in göremediği şey ise yanında adım adım büyüyen Yaman ve Seher aşkıdır. Bu aşkın en büyük kanıtı ise Yaman’ın Seher’e karşı olan duygularına artık hakim olamaması diyebiliriz.

Yaman Seher’in gizli işler çevirdiğini düşünerek onu takibe alıp karşısında Selim’i görünce şoke olur. Selim ve Seher’in birbirlerine yakınlığını yanlış anlayan Yaman bildiğiniz kıskançlık krizine girdi. Astığım astık kestiğim kestik Yaman efendinin aşk karşısında böyle çaresiz kalacağı hepimizi şaşırttı.

Ancak her seferinde söylediğimiz olay bir daha gerçekleşecek. İkbal yaptığı her planla Seher ve Yaman’ı yakınlaştırıyor. Nitekim kıyafet yırtması da bunu sağlayacak. Yaman Seher’in kendisini kandırdığını düşünürken büyük bir hata yaptığını görüp yine ters köşe olacak. Yaman’ın Seher’e olan güvensizliği artık son buluyor diyebiliriz. Yusuf’un doğum günüyle beraber Yaman artık yelkenleri suya indirip Seher’e olan duygularına karşı koyamayacak. İkil artık her adımda daha da birbirlerine yakınlaşacak. Bu muhteşem sahneleri iple çekiyoruz.

Ali ise Kiraz’dan özür dilemek isterken onu gerçek güzelliğiyle görünce dili tutuldu. Ali’nin nişanlısı ise bu durumun farkında ve Kiraz’ı saf dışı etmek için elinden geleni yapıyor. Ancak Ali’nin gönlü onda değil. Aksine günden güne Kiraz ile daha çok yakınlaşacak. Tabi Kiraz’ın peşine düşen adamlarında ortaya çıkmasıyla ilerleyen bölümlerde ikiliyi daha çok yakınlaşmış şekilde göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir