Emanet 189.Bölüm Fragmanı – 27 Mayıs Perşembe

Yaman ve Seher’e Kurulan BÜYÜK TUZAK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 189.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 189.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 189.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 189.bölümü 27 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal yılanı yine tıslayarak olaylardan kurtulmak için çaba gösteriyor. Peki Yaman İkbal’e inanacak mı? Diğer yandan Camgözlerle iş birliği Yapan Selim ise oldukça büyük bir planla sahnelere dönecek. Selim’in planı ne? Seher ve Yaman’ı neler bekliyor?

Selim en zayıf noktadan vuracak! Emanet dizisinde Selim’in dönüşü hepimizi tedirgin etmeye devam ediyor. Camgözlerle işbirliği yapan Selim ansızın Seher ve Yaman’ın üzerine binmeyi planlıyor. Selim’in asıl hedefi Yaman gibi gözüküyor.

Ancak gözü dönen Selim bundan daha fazlasını yapacak. Onun asıl amacı ne pahasına olursa olsun Seher ve Yaman aşkına darbe vurmak. Bunun en kolay yolu ise Yusuf. Bildiğiniz gibi Seher ve Yaman’ın en hassas noktası ve onların birleşme noktası yeğenleri. Selim yapacağı kirli planla hedefine Yusuf’u koyacak.

İkbal’in akıbeti kötü! Diğer yandan İkbal ise yılanlığını konuşturmaya devam ediyor. Yaman tam da yelkenleri suya indirecekken İkbal’in ağzından kaçanlar Yaman’ı sıkı bir takibe sokacak. Yani rahatlıkla şunu diyebiliriz ki İkbal yine yaptıklarıyla kendi kaderine yön erecek. Yaman onu sıkı takibe almışken İkbal yine şeytanlıklar yaparak Seher’e saldırırsa yakayı ele verecek. Tam tersi uslanırsa Yaman’ın şüpheleri tamamen ortadan kalkacak.

Ancak hepimiz çok iyi biliyoruz ki İkbal yine durmayacak. Bir yılana elinizle su içmeyi öğretebilirsiniz ancak onun ısırma arzusunu asla yok edemezsiniz. İkbal’in içindeki bu kirli taraf onu tekrar Seher’e sokmaya yöneltecek. Yaman ise bu yılanın başını ezmek için tetikte!

Kısaca toparlarsak dizide oldukça aksiyonlu ve gerilimli bölümler bizi bekliyor. Artık ak ve kara belli olacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.