Emanet 188.Bölüm Fragmanı – 26 Mayıs Çarşamba

Selim Tüm Mutluluğu Bozacak!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 188.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 188.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 187.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 188.bölümü 26 Mayıs 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Selim geri döndü. Yaman ve Seher’i neler bekliyor? İkbal evden gidecek mi? Emanet dizisinde tüm dengelerin bozulacağı haftaya hazır olun!

Selim’in intikamı! Emanet dizisinde işler tam rayına giriyor derken Selim’in ani gelişi hepimizi şoke etti. İş yeri kapanan, her şeyini kaybeden Selim’in istediği tek şey intikam. Selim intikamını almak için Camgözlerle kirli bir ittifaka giriyor.

Bu durum Kırımlı konağındaki tüm dengeleri derinden sarsacak. Çünkü Selim içimizden biri. Yani hem Seher’i hem Yaman’ı hem de konağı avucunun içi gibi biliyor. Gözü böyle dönen Selim’in tek yapmak istediği şey konağı dağıtmak. Seher ve Yaman’ı ayırmak. Nitekim Selim’in kuracağı kumpasta bu acı sonu bizlere gösterecek.

Yaman ve Seher zor durumda! Bu kez oldukça zor duruma düşecek çiftimiz ne kadar daha savaşacak hep birlikte göreceğiz. İkili için tek sorun elbette Selim’le kalmıyor. İkbal’de Ziya’nın aklına girerek konakta kalmayı başaracak. Kısaca Yaman ve Seher için iyi giden tüm bu durum tekrar ikilinin lehine dönecek.

Diğer tarafta Neslihan’ın evlilik oyunu ise Fırat’ın kafasını karıştırıyor. Bu oyuna oldukça dikkat etmek lazım. Çünkü çiftimizin durumu bu oyunla birlikte farklı bir noktaya kayacak.

One Comment on “Emanet 188.Bölüm Fragmanı – 26 Mayıs Çarşamba”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.