Emanet 187.Bölüm Fragmanı – 25 Mayıs Salı

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 187.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 187.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 187.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 187.bölümü 25 Mayıs 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Selim Döndü! Bir Bela Bitiyor Diğeri Başlıyor!

Emanet dizisinde tüm düğümler çözüldü. Artık hesaplaşma vakti geldi çattı. Bir yanda Seher ve Yaman İkbal’le hesaplaşacak. Diğer tarafta ansızın ortaya çıkan Selim, Seher ile hesaplaşacak! Dizide olaylar giderek karmaşıklaşıyor. Gelecek bölümde neler olacak? Hepsi ve daha fazlası özetimizde!

İkbal cehennemi yaşayacak! Emanet dizisinde sonunda İkbal şeytanının kirli yüzüğü meydana çıktı. İkbal öyle aşağılık işler yaptı ki Ziya’ya rağmen onu affetmek mümkün değil. Seher’i sakat bırakmaya çalışmak, onu öldürmek için merdivenlerden itmek. Tüm bunların affedilebilir hiçbir yanı yok.

Daha önceki özetlerimizde de dediğimiz gibi Ziya, İkbal’in kurtarıcısı olacak. Ancak İkbal için bu mükafattan çok bir ceza. Çünkü öfkesiyle neler yaptığını geçmişte gördüğümüz Yaman’ın elleri arasında kalacak. Bu işkence İkbal’i her gün daha da dibe çekecek. Yaman’ın azabı İkbal’in cezası olacak!

Selim geri döndü! Dizi de diğer bir gelişme ise Selim’in ani dönüşü. Tam bir beladan kurtulduk derken diğer bir bela dahil oluyor. Bu sefer tehlikede olan kişiler değişecek. İkbal Seher’e zarar vermek için elinden geleni yaparken şimdi Selim Yaman’ın hayatını tehlikeye sokacak.

İkiliyi yine oldukça zor günler bekliyor. Gözü dönen Selim, Yaman’dan kurtulmak için her şeyi yapabilecek noktada! Seher’in dizide Yaman’a söylediği sözü hatırlayacak olursak. Seher ‘Biz birbirimize yaklaştıkça ne çok insan hayatımızdan çıktı’ dedi. Ancak Olaylar hiçte öyle değil. Seher ve Yaman birbirine yaklaştıkça çiftimize bela ve kötülük yaklaşıyor. Herkesin kirli yüzü ortaya çıkıyor!

Tüm bu kötülüklere rağmen çiftimiz huzur ve mutluluğa yeniden kavuşacak. Ancak bu süreç hiç kolay olmayacak! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.