Emanet 184.Bölüm Fragmanı – 20 Mayıs Perşembe

Seher İyileşiyor! Yaman Gerçeği Öğrendi!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 184.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 184.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 184.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 184.bölümü 20 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde gerçekler ortaya çıkıyor! İkbal cadısının yavaş yavaş sona gelirken Zuhal’in durumu ise içler acısı bir hal alıyor. Zuhal yaşayacak mı? Yaman gerçekleri öğreniyor mu?

Yaman gerçeği öğrendi! Seher tedaviyi reddederek iyileşme sürecine hızla girdi. Bu durum Yaman’ın şüphelerinin giderek alevlenmesine neden oldu. Yaman şüpheli hareketleriyle dikkatleri üzerine çeken terapisti sonunda yakalayacak. Terapistin yakalanması ise İkbal cadısının sonu anlamına geliyor.

Daha önceki özetlerimizde de vurguladığımız gibi İkbal bu planla resmen kendi mezarını kazdı. Nitekim terapistin kendini aklamak için ilk vereceği isim İkbal! Peki İkbal yakalanacak mı?

Zuhal’in durumu İkbal’i kurtaracak! İkbal için tam her şey bitti diyeceğimiz anda yine şanslı yılan 4 ayak üzerine düşecek. Zuhal’in saldırıyı uğraması ve ölümle burun buruna gelişi tüm gözleri bir anda o yöne çevirecek. Zuhal ölüm tehlikesini atlatırken bu  durum İkbal’e zaman kazandıracak.

Ancak İkbal artık geri dönüşü olmayan o yola girdi. Sürekli şans yanında olan İkbal artık tüm kredilerini tüketti. Çok yakında İkbal için büyük bir son bizleri bekliyor. Bu anlar bizi epey mutlu edecek. İkbal ise acı içinde kaçacak yer arayacak.

Seher ve Yaman yeniden mutlu! İkbal şeytanının oyunun bozulmasıyla Seher ve Yaman tekrar rahat nefes alacaklar. İkili tüm bu kötülüklerle beraber savaşırken artık birbirlerine yakınlaşma zamanları ise geliyor. Çiftimizin oldukça romantik anlar yaşayacağı ve hepimizi mutlu edeceği bölümleri artık çok uzak değil. Sabırsızlıkla bu bölümleri bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.