Emanet 182.Bölüm Fragmanı – 18 Mayıs Salı

Yaman Şüpheleri Artacak! Gerçekler Ortaya Çıkacak!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 182.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 182.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 182.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 182.bölümü 18 Mayıs 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman Seher’in durumu için doktora gitti. Peki Seher tekrar yürüyebilecek mi? Yaman İkbal ve hain doktorun oyununu görecek mi? Gerçekler ne zaman ortaya çıkacak?

Yaman şüpheleniyor! Emanet dizisinde Yaman Seher’i doktora götürmüştü. Doktorun detaylı incelemeleriyle sorunun fiziksel olmadığı ortaya çıkmıştı. Geriye tek sonuç kalıyor o da nörolojik. Ancak nöroloji etmenlerinde Seher’in bu denli olmasının başlıca sebebi olmadığı ortaya çıkacak.

Peki Seher’i bir anda bu hale sokan olay ne? Yaman bunun peşine düşerken fizyoterapistin hareketlerinden şüphelenmeye başlayacak. Yaman’ın bu şüpheleri onu gerçeğe an be an yaklaştıracak. İkbal ve terapist son hamleyi yapmadan Yaman hamlesini yapacak.

İkbal’in sonu geliyor! Yaman’ın gerçekleri açığa çıkarma çabasından en çok korkan ise elbette İkbal. Olaylar belirttiğimiz şekilde gittiğinde İkbal’in hazin sonu da artık gelmiş olacak. İkbal belasından kurtulmak herkese derin bir nefes aldıracak.

Farklı açıdan da olaylara bakarsak, yani Seher’in sakat kalması durumuna. Bu nokta da Yaman onu bırakmayacağını kesin bir dille ifade etmişti. Nitekim çiftimizin bu inanç ve gücü Seher sakat kalsa bile onu tekrar iyileştirecek gücü içinde barındırıyor. Bu güçlü aşkın karşısında hiçbir şeyin duramayacağı oldukça bariz bir gerçek. İkbal de bu aşkın altında ezilip yok olmaya mahkum.

Son olarak Zuhal’in koğuştaki başarısı takdire şayan. Ama hızlı çıkışların hızlı düşüşleri olduğunu unutmamak gerek. Neslihan ise yavaş yavaş Fırat’ın çekim gücüne kapılmaya başlıyor. Neslihan için en güvenli liman Fırat! Bu yoldan ayrılması onun yıkımı olacak.

One Comment on “Emanet 182.Bölüm Fragmanı – 18 Mayıs Salı”

  1. Yaman bugüne kadar neyi araştırıp bulmuşki bunuda bulsun bana göre belgin geçici iğne yaptı ikbalden parayı alıp kaçacak ve seherde normale dönecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.