Emanet 18.Bölüm Fragmanı -30 Eylül Çarşamba

Seher Prenses OLACAK! Yaman Eridi!

Kanal 7’nin yayınlandığı günden bu yana izleyiciler tarafından sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Emanet’te bir akşam daha geride kaldı. Yaman’ın bıçaklanması sonrasında Seher, iyileşmesi için verdiği mücadelenin karşılığını ortaya koymaktan çekinmeyecektir. Emanet 18. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

Emanet dizisinde Yaman’ın yaralanması ile birlikte Seher ona çok iyi bakmış ve toparlanmasını sağlamıştı. Seher’in bu tavrı Yaman’ı epey utandırıyor. Yaman bu tarz durumlara alışın değil o yüzden aşırı ilgi onda ters etki neden oluyor. Seher başta Yaman’ın bu ters hareketlerine sinir olsa da bu durumun nedeninin anlayıp ondan vazgeçmedi. Oldukça yalnız bir çocukluk geçirmiş Yaman’ın böyle bir sevgiye çok ihtiyacı olduğu aşikar. Emanet 18.bölüm özeti devam ediyor.

Nitekim bunu çok geçmeden göreceğiz. Yaman hiç kendinde olmadan Seher’i izlediğini ve onun peşinden kapılıp gittiğini görecek. Bunu farkında olmadan yapacak. Nitekim bu durumdan çıkaracağımız en net sonuç Yaman’ın gönlünü Seher’e kaptırdığı. Şu an farkında olmasa da zamanla Yaman bu gerçeği daha çok hissedecek.

İkbal ise büyük patladı. Hızını alamayan İkbal gidip Seher’in kıyafetini yırttı. Tabi İkbal bu durumdan kurtulmayı başaracak. Seher ise Yusuf’un doğum gününde minik kavalyesinin prensesi olacağı kesin. Tabi Seher’in bu güzelliği her seferinde Yaman’ı çarpıyor. Kısaca toparlarsak Seher Yaman’ın aklını alacak!

Ali ve Kiraz tarafında ise yükselen bir kıskançlık var. Ali koruma amaçlı olarak söylese de Kiraz’ı aşırı kıskanıyor. Bu tarafta ise işler Kiraz’ın ailesinin gelişiyle karışabilir. Ancak adım adım burada da büyüyen bir aşk var. Tıpkı Yaman gibi Ali’de hiç fark etmeden gönlünü kaptırıyor. Her iki tarafta da kuvvetli aşk rüzgarları başlıyor diyebiliriz.

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te salı akşamı da sona erdi. Yaman, düşmanlarının yanına gitmiş ve restleşmenin ardından sırtından bıçaklanmıştı. Hem de kendi adamları tarafından. İhanete uğrayan Yaman’ın imdadına yetişecek isim ise Seher’den başkası değildir. Kendisi için Arif Baba’nın yanında iyileşmesini sağlamak adına saatlerce uyumadan bekleyen Yaman bu kez dinlenecek taraftır. Seher de kendini ona bakmakla zorunlu hisseder. Çünkü sürekli bahsettiği Yaman’ın karanlık dünyasını keşfetmenin en iyi yolu budur. Emanet 18. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet 18. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Yaman yediği bıçak darbesinin ardından aracına atlar. Konağa gider. Seher ile karşılaşır. Terli ve yorgundur. Yarasını belli etmez ama acı hisseder. Seher ise peşinden gider. Durumu analar ve nasıl olduğunu sorar. Yaman ise odadan çıkmasını ister. Bunun üzerine Seher de Cenger’e bağırır iken Yaman ağzını kapatır. Aralarında bir yakınlaşma olur… Seher de ‘Ya onu çağırırım ya da ben yardım ederim’ diyerek Yaman’a ceketini çıkarmasında yardımcı olur. Ancak Seher doktorun yarayı görmesi gerektiğini söyleyince Yaman onu odadan kovar. Seher bu kez borcunu ödemek üzere elinde tıbbi malzemelerle gelerek Yaman’a pansuman yapar. Ali’nin evinde ise gergin anlar yaşanır. Kiraz’ın evde kalması soğuk rüzgarlar estirir. Begüm, Ali’ye manalı bir şekilde bakar ve evden ayrılır. Osman ise Kiraz’ı teselli etmek için çaba gösterir. Ali ile Begüm de tartışır. Kiraz Ali’ye ‘benim yüzümden sorun oldu değil mi?’ sorusunu sorınca da ters bir yanıt alır. Ali; ‘Sen ilgilendirmeyen konulara burnunu sokma’ diye tersler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir