Emanet 179.Bölüm Fragmanı – 13 Mayıs Perşembe

Yaman’ın Sürprizi Ne? Seher’i Bekleyen Büyük Tehlike!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 179.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 179.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 179.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 179.bölümü 13 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher ve Yaman için işler iyi giderken İkbal ortalığı karıştıracak yeni planlara devam ediyor. İkbal’in bu seferki planı ne? Seher ablası Kevser’e olanları öğrenebilecek mi? Yaman’ın ne sürpriz hazırlıyor?

Yaman’ın Seher’e sürprizi! Çiftimiz arasında işler oldukça iyi ilerliyor. Yaman Seher’in iyileşme sürecine yardımcı olurken Seher’de bu güzel anların tadını çıkarıyor. Bu aralar Yaman gizli bir sürpriz peşinde. Seher ise bu sürprizin ne olduğunu deliler gibi merak ediyor.

Yaman yapacağı planı Seher’den gizlerken Seher adeta bir dedektif gibi iz sürüyor. Yaman’ın bu sürprizine yönelik tahminlerimiz öyle. Öncelikle bunun bir balayı planı olacağından eminiz. İkinci olarak ikili arasındaki en romantik şeylere bakarsak sonsuzluk işareti ve şimal yıldızı. Yaman Seher’i yıldızlarla dolu bir yere götürebilir. Belki kuzey ışıklarına… Peki sizin tahmininiz ne? Yaman’ın Seher’e sürpriz ne olabilir?

İkbal Şeytanı Durmuyor! Bu romantik planlar, tatlı konuşmalar, eğlenceli anlar hiç bitmesin istiyoruz ancak işler giderek karışacak! İkbal şeytanı Seher’e zarar vermek için yeni planlar peşinde. Bunu yapma amacı gözlerin kendi üzerinden gitmesi ve Seher’e yönelmesi. İkbal bu amaçla yarım kaldığı işi bitirmek için fırsat kolluyor. Ancak bu sefer yakalanmayı göze alamayacak. Bu yüzden işi başkasına yaptıracak şeytanı bir planın hazırlığında.

Çiftimiz için olaylar iyiye giderken İkbal’in yapacakları işleri oldukça kötü noktalara getirecek. Bu noktada Yaman’ın Seher için hazırladığı gizli sürpriz de mahvolacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir