Emanet 178.Bölüm Fragmanı – 12 Mayıs Çarşamba

İkbal’in Kötü Sonu! Seher ve Yaman’ın Tatlı Sürtüşmesi!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 178.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 178.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 178.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 178.bölümü 12 Mayıs 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde bomba gibi bölümleri geri de bıraktık. Gelecek bölümlerse daha heyecanlı olacak. İkbal yakayı ele verdi mi? Ziya konuşacak mı? Seher ve Yaman arasında neler yaşanacak? Tüm bu sorular ve daha fazlası özetimizde.

Tatlı sürtüşme! İkbal’in akıbetine geçmeden önce Yaman ve Seher’in tatlı sürtüşmesine değinmeden geçmek olmaz. İkili günden güne birbirlerine daha fazla bağlanırken haliyle cesaretleri de daha artıyor. Seher Yaman’a laf sokarken Yaman biricik karısının bir an önce iyileşmesini istiyor.

Seher’in bu iyileşme süreci biraz uzayacak. Bunun nedeni Seher’in hastalığından çok utangaçlığı ve nazı olacak. Seher Yaman ile birlikte olmaya şu an için pek hazır değil. Ve bu balayı fikrinden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyor. Bunu da hasta taklidi yaparak sağlayacak. Ancak Yaman Seher’in bu oyununu çok geçmeden fark edecek. İkili arasında romantizm daha da artacak.

İkbal’in hazin sonu! Bir çok özetimizde İkbal’in Zuhal’den de beter bir sonla karşılaşacağını  söylemiştik. İkbal’in gördükleri gerçek olmasa da sonu aynen böyle bitecek. Yaman o kara yılanın neler çevirdiğini öğrendiğinde ayaklarını yerden kesecek. Bu yüzden İkbal Seher ve Yaman’ın yakasından düşüp kendi canının derdine koşacak.

Ziya’yı bir şekilde ikna etmeye çalışan İkbal sonundan ne kadar çok kaçmak istese de tüm çabası boşa. İkbal için artık sayılı günler yakın. Zuhal’in düştüğü durumun kat kat kötüsünü yaşayacak İkbal her hareketinde tıpkı bataklığa batmış biri gibi daha da dibe doğru batacak.

Tabi İkbal’in bu can havli çiftimiz için biraz nefes olacak. Türlü zorluklardan geçse de şu an kazanan aşk kaybeden ise kötülük!

Not: Ayrıca Seher ve Yaman’ın birbirlerine okudukları Mevlana’nın Mesnevisinde yer alan sözleri sizin için buraya yazıyorum.

Saadet zamanı avluya doğru oturmuşuz, sen ve ben.

Endamımız çift, sûretimiz çift, ruhumuz tek, sen ve ben.

Bulandıran palavralardan âzâde,

Gamsız bir keyif, sen ve ben.

Sen ve ben..Ne sen varsın ne de ben,

Bir olmuşuz aşk elinden

Aşk Şehri, Mevlana Celaleddin-i Rumi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.