Emanet 177.Bölüm Fragmanı – 11 Mayıs Salı

Çanlar İkbal İçin Çalıyor! Yaman Gerçeği Öğreniyor mu?

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 177.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 177.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 177.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 177.bölümü 11 Mayıs 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman ve Seher tekrar normale döndü. Ancak İkbal için sular giderek ısınıyor. İkbal şeytanının sonu geldi mi? Ziya konuşacak mı?

Yaman biricik eşinin yanında! Romantik adamımız Yaman Seher’in başında adeta pervanelere döndü. Geçmişi hatırlarsak Yaman’ın içindeki bu romantik adam bizi oldukça gülümsetiyor. Yaman’ın aşk dolu sözleri Seher’e olan bitmek tükenmek bilmeyen ilgisi… Yaman böyle devam ederse Seher merdivenlerden düştüğüne yakında sevinecek.

Nitekim ikili bu artık Seher’in yavaş yavaş iyileşmesiyle birbirlerine daha da yakınlaşmaya başlayacak. Yaman’ın hayalini kurduğu balayı gecesi ise artık çok yakın…

İkbal’in sonu geliyor! Hepimiz İkbal şeytanın yaptığı bu kötü harekete kızsakta bir nokta da bu küçük kötülük daha büyüklerini engelledi. İkbal bir ara aklını yitirip Seher’i öldürmek istemesinin ne kadar yanlış bir düşünce olduğunu fark etti. Artık bu noktadan sonra Seher rahat nefes alacak. Ancak İkbal yaptıklarından dolayı gece rahat uyuyamayacak.

Ziya konuşuyor! Diğer yandan Ziya İkbal’in ne yaptığının farkında. Geçmişte de İkbal’in kötülüklerine şahitlik eden Ziya için bu kadarı çok fazla. Ziya gerçekleri Yaman’a söylemek istese de İkbal ilk aşamada buna müsaade etmeyecek. Ancak İkbal’in bu yaptıkları Ziya’nın sınırlarını epey zorluyor.

İkbal bir şekilde bu işten sıyrılmanın yollarını arasa da sonu çok ama çok yakın. Ziya’nın yanı sıra hapiste olan Zuhal’de onu ele vermek için tetikte. İkbal tüm bu yaptıklarının bedelini çok acı bir şekilde ödeyecek. Zuhal’in hapishanedeki durumunu mumla arayacak noktaya gelecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir