Emanet 176.Bölüm Fragmanı – 10 Mayıs Pazartesi

Seher’in Hafızası Geri Gelecek Mi? İkbal Yandı!!!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 176.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 176.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 176.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 176.bölümü 8 Mayıs 2021 Cumartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal şeytanı ne yaptı etti sonunda istediğini yapmayı başardı. Peki şimdi ne olacak? İkbal’in yaptığını biri gördü mü? Seher olanları hatırlayacak mı?

Seher’in hafızası gidecek! Öncelikle Seher’in olanları hatırlaması hemen mümkün olmayacak. Seher düşme sonucunda kafatasına yaşanan travma sebebiyle hafızası gidecek. Seher’in bu süreci oldukça zorlu geçecek. Yaman ile ikili birbirlerine yakınlaşmışken yaşananlar herşeyi yerle bir etti. Yusuf’un oyunuyla beraber ikili aşklarını yaşamaya bu kadar yaklaşmışken İkbal yaptığı kötülükle bunu mahvetti.

İkbal korku içinde! Diğer yandan İkbal ise ne yapacağını bilmez halde. Daha öncek özetlerde dediğimiz gibi İkbal salaklıklarıyla kendini ateşe atacak. Nitekim bu yaptığıyla resmen kendi fişini çekti. Seher olanları hatırlarsa İkbal değil konağa bir daha İstanbul’a dahi giremez.

İkabl’i kim gördü? İkbal’i tek endişelendiren konu Seher’in hafızası olmayacak. İkbal kendisinin birini gördüğünü düşünecek. Bu yüzden epey endişelenecek. Peki gerçekten İkbal’i gören oldu mu? Olay yaşanırken kimsenin orada olmadığı görünse de bizce kesinlikle bu olaya şahit olan birisi var.

Bu Yusuf’ta olabilir, Ziya’da ya da belki Neslihan. kimin olacağı henüz belli değil. Ancak kim olursa olsun bu korku İkbal’e fazlasıyla yetecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir