Emanet 174.Bölüm Fragmanı – 6 Mayıs Perşembe

Yaman ve Seher’in İlk Öpücüğü! İkbal’in Hain Planı!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 174.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 174.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 174.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 174.bölümü 6 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman Seher’e evlilik teklifi etmiş. Elbette Seher bunu kabul ederek aşk oyunu mutlu bir finalle ikiliyi birleştirmişti. İkbal ise gözleri önünde büyüyen aşkın şahidi olmuştu. Peki Seher ve Yaman aşkını neler bekliyor? İkbal Seher’e zarar verebilecek mi? Neslihan’ın gözü açılacak mı?

Yaman’ın romantik oyunları! Emanet dizisinde romantizm doruklardayken Yaman her seferinde Seher’i şaşırtmaya devam ediyor. Seher’e hazırladığı romantik mumlarla ona kalbinin anahtarı olduğunu söyleyen Yaman evlenme teklifini etti.

Peki şimdi neler olacak? Öncelikle ikili giderek birbirlerine yakınlaşmaya devam edecekler. Seher henüz hazır hissetmese de Yaman tam bir romantik. Seher’i öpmek, ona dokunmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyor. İkili nitekim sonunda beklediğimiz öpüşmeyi de gerçekleştirecekler.

Yaman ve Seher’i bekleyen tehlike! Artık hepimizin beklediği şey ikilinin artık tamamen karı koca olmaları. Çiftimizin çekimi ise hızla onları buraya doğru itiyor. Bu mutluluk dolu sahnelerden sonra çiftimiz daha da mutlu olsun, bebekleri olsun istesekte işler pek öyle olmayacak!

İkbal Seher’e zarar verecek! Çünkü ikbal cadısı durmak bilmiyor. Türlü denemeler yapsa da bir türlü adamlarına Seher’i öldürtmeyi başaramayan İkbal ipi eline alacak. Seher’i ansızın vurmak isteyen İkbal tüm bu mutluluğu bir anda bozacak. Ancak ne olursa olsun Seher ve Yaman artık ayrılmayacaklar. Nitekim bunun bilincinde olan İkbal’in Seher’i öldürmek istemesinin tek sebebi de bu. Yaman ve Seher’i artık sadece ölüm ayırabilir.

Diğer tarafta Neslihan’a da kısaca değinirsek bu kız kötülüğü hak ediyor. Artık hem bizi hem de Fırat’ı delirtecek. Bora’nın güvenilir biri olmadığını bir türlü göremeyen Neslihan bunu acı bir şekilde öğrenecek.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir