Emanet 173.Bölüm Fragmanı – 5 Mayıs Çarşamba

İkbal, Seher ve Yaman Aşkını Parçalayacak!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 173.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 173.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 173.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 173.bölümü 5 Mayıs 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher ve Yaman yeni birer sevgili gibi aşklarına başlarken Zuhal ve İkbal hepimizi korkutacak planlar peşinde koşmaya devam ediyor. Peki İkbal Seher’i öldürecek mi? Zuhal hapisten nasıl çıkacak? Seher ve Yaman aşkı bitiyor mu? Kafanızdaki tüm soruların cevabı yazımızda…

Yaman ve Seher aşk sarhoşu! İki cadının şeytanlıklarına geçmeden önce Seher ve Yaman’ın aşkına değinmeden geçmek olmaz. Çünkü bu aşkı anlatmaya doyamıyoruz. İki aşığın romantik halleri hepimizi büyülemeye devam ediyor. Yeni birer sevgili gibi film izleyişleri, Yaman’ın Seher’i kendine çekmesi…

Bu anlar hiç bitmesin dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak hızla başlayan bu aşk hızla bir karanlığa sürükleniyor. Bu karanlığın mimarlar ise Zuhal ve İkbal şeytanlarından başkası değil!

İkbal Seher’i öldürtmek istiyor!  Oldukça bitik durumda olan ikili hemen işe koyulacak. İkbal Seher’i öldürüp buna kaza süsü verdirmenin peşinde. Seher ise arkasından gelen aracın farkında bile değil. Tüm bu mutluluk ve aşk İkbal’in ihtirasları yüzünden bir anda son bulabilecek noktada.

Seher kurtulacak mı? Şimdilik şans Yaman ve Seher’den yana olacak. İkbal’in yapmak istediği tüm bu planlar bir bir başarısız olacak. Seher farkında olmadığı bu tuzaklardan kurtulup mutluluğunu yaşamaya devam edecek. Ancak İkbal’in vazgeçmeye niyeti yok.

Şeytan vazgeçmeyecek! Tüm bu başarısızlıklar İkbal’i daha da bilinçsiz bir hale sokacak. Geçmişte yaptığı hataların başına getirdiği belalara doymayan İkbal kendi sonunu hazırlayacak. Seher’e vereceği en ufak bir zarar kat kat fazlasıyla İkbal’e dönecek! İkbal Zuhal’i hapisten çıkarmak için bu planları kursa da çok yakında o da hapsi boylayacak! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.