Emanet 171.Bölüm Fragmanı – 3 Mayıs Pazartesi

Yaman Romantiklikte Sınır Tanımıyor!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 171.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 171.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 171.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 171.bölümü 3 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman ve Seher bizleri mest etmeye devam ediyor. İkilinin aşkı alev alev yükselirken izleyenleri büyülüyor. Peki Yaman ve Seher’i gelecek bölümde neler bekliyor? Bu güzel aşk bozulacak mı, yoksa tam gaz devam mı edecek?

Yaman çıtayı arşa çıkardı! Yaman’ın içinden tam bir romantik çıkıyor. Seher için harika konseptler hazırlıyor. Yaptığı sürprizlerle Seher’i şaşırtıyor. Seher gibi bizlerde bir anda böyle romantik bir adama dönüşen Yaman’ı izlerken şaşkın şaşkın baka kaldık. İkili arasındaki bu romantizm hiç korkmayın daha güçlü bir şekilde devam edecek.

Yaman Seher’in kalbini kazanmak için romantik sürprizler, şiirler, müzikler ve daha bir çok sürprize imza atacak. Bu anları izlerken kuş sesleri duyacaksınız. Bu kuş sesleri nereden geliyor diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Seher’in kalbi heyecandan pırpır atarken içinde adeta kuşlar cıvıldayacak. Uzun süredir beklediğimiz romantizme hep birlikte doyacağız.

Ali kendine geliyor! Diğer yandan Ali ise Kiraz’dan kalan hatıralarla yüreklerimizi dağlamaya devam ediyor. Ali açısından müjdemizde şu; Ali bu acıyı içinde yaşamaya ve hayata dönmeye çalışacak. Onun için çok zor olsa da Ali bunu başarıyla yapacak.

Dizide iki cadının kapışması ve Neslihan’ın gerçeği bir türlü görmemesi dışında hiçbir sorun yok diyebiliriz. Neslihan daha önceki özetlerde belirttiğimiz gibi canı yanmadan akıllanmayacak. İki cadıysa birbirlerini yemeye devam ediyor. Köşeye sıkışan İkbal Zuhal’i kurtarmak için çabalayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.