Emanet 170.Bölüm Fragmanı – 30 Nisan Cuma

AŞKA DOYACAKSINIZ! Yaman’ın İçindeki Romantik!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 170.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 170.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 170.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 170.bölümü 30 Nisan 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde daha önceki bölümlerde de belirttiğimiz gibi aşka doyacağımız bölümler geldi çattı. Seher ve Yaman aşkı nasıl ilerleyecek? İkbal’in sonu ne olacak? Neslihan Bora’nın tuzağına düşecek mi? Tüm merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda…

Kırımlı’nın içindeki Romeo! İkbal’in kurtuluşuyla birlikte Yaman’ın sadece Seher’e yöneleceğini söylemiştik. Ancak bu yöneliş öyle böyle olmayacak. İkili frenleri koparıp aşka doğru son sürat ilerliyor. Yaman’da Seher’de artık birbirlerinin ne istediğini farkında.

Yaman Seher’e evliliklerinin gerçek olmasını istediğini söylerken Seher’in aşk sarhoşluğu. Seher’in Yaman’a yakın davranırken Yaman’ın aşk dolu bakışları. O sert yüzlü Yaman’ın böyle aşkla bakması. Her şey tıpkı istediğimiz gibi gidecek. Yaman ve Seher tam bir çift olacak. Bundan sonra artık bekleyeceğimiz şey ise ikilinin bebekleri olacak.

İkbal Zuhal düellosu! Bu aşkı elbette anlatmaya doyamayız. Romantizm, bakışlar, el ele tutuşmalar ve yakınlaşmalar… Tüm bunlar olurken İkbal ise yine ecel terleri dökecek. Çünkü Zuhal onu bitirecek bir ses kaydına sahip. İki yılan birbirlerini yok etmeden uslanmayacaklar!

Neslihan yeter artık! Bora’nın evlilik teklifine kanan Neslihan tüm bunları ailesinden saklıyor. Neslihan’ın bu tavrı ve davranışı onu oldukça karanlık sulara sokacak. Neslihan hiç istemesekte oldukça kötü bir sona karanlık bir kuyuya adım adım ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir