Emanet 17.Bölüm Fragmanı – 29 Eylül Salı

Yaman BIÇAKLANDI! Seher Yaman’a İLAÇ OLDU!

Emanet dizisinde İkbal’in bir planı daha fena halde patladı. Tuzağa düşen Seher Yusuf’la birlikte kaçmayı başarmış ve konağa dönmüştü. İkbal konağa dönen Seher’i görünce şoke olur. Yaman ise gerek Yusuf’tan gerekse de araştırmalarıyla Seher’e ne kadar yanlış davrandığını fark etti. Ancak Yaman’ın aklı hala havada. Seher’in hayatına girmesi onu epey sarmış olacak ki düşmanlarına karşı da oldukça dikkatsiz. Nitekim arkasından yediği bıçakla bir anda ölümle burun buruna dahi geldi.

Yaralanmış olan Yaman’ın ilacı ise Seher. Tıpkı Seher’in vurulmasında Yaman’ın ona bakması gibi bu seferde Seher Yaman’a bakacak. Onun başında beklerken uyuya dahi kalacak. Daha önce de dediğimiz gibi İkbal ne yaparsa yapsın hatta yaptığı oyunlar sayesinde Seher ve Yaman yakınlaşıyor. Çünkü Seher sözünde ve kararlı biri. Asla birini aldatacak biri olmadı. İkbal’in oyunları her seferinde Yaman’ın Seher’e güvenini artırmaktan başka bir işe yaramıyor.

Diğer tarafta ise Ali Kiraz hakkındaki gerçekleri öğrendi. Haliyle zorla evlendirilecek birini geri yollayamazdı. Ali ve Kiraz yaşlı nine rolüne devam ederek saklanmayı sürdürecek. Ancak ikili giderek birbirlerine yakınlaşıyor. Ali’nin Kiraz’dan etkilendiği aşikar. Tabi ki Kiraz’da Ali’den hoşnut. Ali zaman geçtikçe bu aşka daha fazla kapılacak. Özellikle Kiraz’ı çok kıskanacak. Burada aşk rüzgarları biraz daha hızlı esmeye başladı diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir