Emanet 168.Bölüm Fragmanı – 28 Nisan Çarşamba

Seher’in Kalbi Yaman İçin Atıyor!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 168.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 168.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 168.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 168.bölümü 28 Nisan 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal’in kaçırılma olayı tüm hızıyla devam ediyor. Seher ve Yaman arasında ise aşk adım adım ilerliyor. Peki dizide gelecek bölüm neler olacak? Seher ve Yaman birbirlerine aşklarını itiraf edecekler mi? İkbal sonunda kurtuluyor mu? Hepsi ve daha fazlası özetimizde.

Seher Yaman’ı kaybetmek istemiyor! Zuhal’in planlarıyla beraber İkbal içine düştüğü zor durumdan bir türlü kurtulmayı başaramamıştır. En sonunda Zuhal plan Yaman’a yardımcı olmuştu. Yaman hızlıca İkbal’in infaz edileceği yere doğru ilerlerken Seher sevdiği adamın karşısına çıkarak onu ne kadar önemsediğini bir kez daha gösterdi.

İkili arasındaki bu kısa sahneden yola çıkarsak Yaman bundan sonra Seher için vazgeçilmez. Yani anlayacağınız Yaman efendi kendini Seher’e affettirdi. Aslında Yaman’a sırılsıklam aşık olan Seher’in Yaman’ı affetmesi için minicik bir sebep dahi yeterdi. Kiraz’ın gidişi ve başlarına gelenler Seher’e bu sebebi fazlasıyla verdi.

Aşk başlasınnnnn… Seher kalbini bu kadar açık ortaya koyarken sıra Yaman’a gelecek. Yaman İkbal sorununu çözdükten sonra tüm odak noktasını Seher’e çevirecek. Bundan sonra bizleri oldukça heyecanlı bölümler bekliyor. İkili arasındaki yakınlaşma giderek artacak. Bu romantik yakınlaşmaları Yusuf ara sıra bozsa da sonunda ikilinin mutluluğuna doyacağız.

Ne Yaman kaçacak artık ne de Seher. Adım adım birbirlerine bağlanan çiftimiz gerçek bir karı koca gibi davranacaklar. Tüm bu acı dolu sahnelerden sonra hepimiz mutlu günleri fazlasıyla hak ettik!

Son olarak Neslihan ise büyük bir tuzağın eşiğinde. Bora bir şekilde Neslihan’ı elde ederek onu küçük düşürmenin planlarını yaparken Neslihan maalesef oldukça zor durumlara düşecek. Neslihan çok acı bir şekilde akıllanacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir