Emanet 167.Bölüm Fragmanı – 27 Nisan Salı

Seher ve Yaman Aşkı Bomba Gibi Geliyor!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 167.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 167.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 167.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 167.bölümü 27 Nisan 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal artık kurtulacak mı? Zuhal pişman mı oluyor? Yaman ve Seher aşkında son durum ne? Tüm bu soruların cevabı özetimizde.

Aşk bacayı sardı! İkbal ve Zuhal’in geçmiş oyunlarını hepiniz hatırlarsınız. Yusuf’tan tutunda, kumpasa kadar türlü türlü işler çevirmişlerdi. Ve çok iyi hatırlayacaksınız ki ikilinin bu planları Yaman ve Seher aşkına zarar vermek yerine hep tam tersi etki yapmıştı.

İşte onlardan birine daha şahit oluyoruz. Gerçi bunda iki cadı birbirlerinin kuyusunu kazmak için plan yapsalar da yine Yaman ve Seher’in yakınlaşmalarını sağladılar. Seher Yaman’a güvendiğini her fırsatta gösterirken, ona sarılarak adeta ben aşka hazırım dedi.

Yaman’da her fırsatta Seher’i bekleyeceğini ilan etmişti. İkili birbirlerine doğru aşkla resmen koşuyor. Artık bu aşkı kimse bozamayacak. Yaman ve Seher aşkı bu bahar cıvıl cıvıl olacak. Hepimizin içini açacak.

Zuhal pişman! Diğer tarafta İkbal’in akıbeti ise giderek kötüleşiyor. Zuhal nasıl bir işin içine bulaştığının farkında değil. Ancak çok geçmeden bunun farkına varacak. Zuhal Yaman’a yardım ederek İkbal’in kurtulmasını sağlayacak. Ablası her ne kadar onu hapse tıksa da Zuhal İkbal’i öldürtecek kadar aklını yitirmedi.

Ali içimizi paramparça ediyor! Kiraz’ın ölümünü şokunu izleyenler hala atlatamazken Ali içimizi parçalamaya devam ediyor. Her yerde Kiraz’ın anılarını gören Ali gözyaşlarını  tutamıyor. Ali’nin bu durumunun anahtarı ise hayatına devam etmesi. Yani karşısına çıkacak biri ona tüm bunları unutturmalı. Kısaca diziye yeni bir kız girecek. Nu kişinin şu an kim olduğu belli olmasa da tahminlerimiz yeni bir komiser ataması olacağı yönünde. Ali’yi hem işine hem de kendine bağlayacak bir komiser.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir