Emanet 166.Bölüm Fragmanı – 26 Nisan Pazartesi

 Yaman ve Seher Yakınlaşıyor!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 166.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 166.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 166.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 166.bölümü 26 Nisan 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman İkbal’i kurtarabilecek mi? Zuhal İkbal’in foyasını ortaya çıkaracak mı? Seher ve Yaman arasında buzlar eriyor mu?

Seher Yaman’a yakınlaşıyor!  Emanet dizisinde İkbal’in kaçırılması büyük panik yaratırken bu duruma en çok üzülen elbette Ziya olur. Yaman ne olursa olsun ikbal’i bulmaları gerektiğini aksi takdirde ise Ziya’nın kötüye gideceğinin farkındadır.

Tüm bu sorunları düzeltme görevi Yaman’a düşerken Seher Yaman’a yakınlaşacak. Geçmişte yaşananları bir kenara bırakan Seher Yaman’a bir şans verecek. İkili arasındaki buzlar artık tamamen eriyecek diyebiliriz.

Tabi bu durum Yaman’ı çok mutlu ederken ikili kaldıkları yerden aşk maceralarına da devam edecekler.

Zuhal gerçekleri ortaya dökecek! İkbal’i acımasızca dövdüren Zuhal ise durmak bilmiyor. İkbal’e tüm yaptıklarını itiraf ettirmek isteyen Zuhal hapisten kurtulmaya çok yaklaşacak. İkbal her ne kadar Yaman ve Seher tarafından kurtulsa da Zuhal’in elinde büyük bir koz var. İkbal oldukça zor duruma düşerken çıkış yolları arayacak.

İkbal’in çıkış yolu ise Seher. İkbal Seher’i ikna etmek için elinden geleni yaparak Zuhal’i hapisten kurtarmak isteyecek. İkbal’in bunu yapma sebebi ise Zuhal’in onu açığa çıkarmaması.

Kısaca toparlarsak iki yılanın entrikaları ve oyunları bitmek bilmiyor. Yaman ve Seher’e yaptıklarından sonra şimdi birbirlerini yiyip duracaklar. Bu karmaşa sayesinde Seher ve Yaman entrikalardan uzakta kalarak birbirlerine daha da yakınlaşacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.