Emanet 165.Bölüm Fragmanı – 23 Nisan Cuma

Seher ve Yaman Aşkı Her Şeyi Düzeltecek!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 165.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 165.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 165.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 165.bölümü 23 Nisan 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher ve Yaman neler olacak? İkbal Kurtulacak mı? İkbal’in kaçırılmasına üzülen Ziya’nın durumu ne? Neslihan tekrar tuzağa düşecek mi? Tüm soruların cevabı Emanet yeni bölüm özetimizde…

Seher Yaman aşka yelken açacak! Yaşanan tüm olumsuzluklar Seher ve Yaman’ı tekrar birleştirirken ikili yeni bir sayfa açmaya karar veriyor. Bu sayfa güven üzerine kurulu olacak. Artık çiftimiz hiçbir şeyi birbirlerinden saklamayacak ve asla yalan söylemeyecekler. Böylece çiftimiz kaldıkları yerden aşklarına devam edecek.

İkbal kurtulacak mı? Ancak tüm bunlardan önce Seher ve Yaman’ın çözmesi gereken meselleler var. Bunlardan ilki Zuhal’in planıyla kaçırılan İkbal’i kurtarmak. Daha önceki özetlerimizde iki cadının savaşında İkbal’in oldukça zor duruma düşeceğini söylemiştik. Ancak yaşananlar bizimde tahminlerimizin üstünde oldu. Senarist İkbal’e hiç acımamış ve İkbal epey bir sopa yemişti.

İşte İkbal böyle kötü durumdayken çiftimiz onu kurtarmak için elinden geleni yapacak. Bu durum özellikle Seher ve Yaman’ın birbirlerine daha da yakınlaşmalarını sağlayacak. Korku dolu anlar yaşayan İkbalse bin pişman durumda. Kendi beslediği yılan büyüyüp adeta onu soktu.

Neslihan durmuyor! Kiraz’ın olayıyla derbeder olmuşken Neslihan bizleri üzecek adımlar atmaktan vazgeçmiyor. Bora’nın oyunlarına sürekli kanan Neslihan bu seferde yanlış yollara bulaşacak. Fırat elbette Neslihan’ı bu zorluklardan kurtaracak ancak Kiraz’ın yaşadıkları adeta bir travma gibi tüm izleyicilerin üzerinde duruyor. Neslihan’ın ne yapacağı belli olmayan Bora’nın elinde zarar görmesi hepimize ikici bir şok yaşatabilir.

Kısaca toparlarsak şunu söyleyebiliriz. Seher ve Yaman çiftimiz için her şey oldukça iyi gidiyor ancak Emanet dizisinde geri kalan her yer adeta cehennem gibi. Acı, üzüntü ve keder dolu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.