Emanet 164.Bölüm Fragmanı – 22 Nisan Perşembe

Seher ve Yaman Sonunda Barıştı!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 164.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 164.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 164.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 164.bölümü 22 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher ve Yaman arasındaki buzlar hızla eriyor. Ali ise yüreklerimizi dağlıyor. Peki şimdi neler olacak? Zuhal İkbal’den öcünü alacak mı? Kiraz’ın ölümüyle neler değişecek?

Kiraz’ın ölümü küsleri birleştirecek! Diziyi izlerken Ali’nin sahnelerinde hepimiz darmadağın olduk. Kiraz’ın ani ölümü ve Ali’nin yürek yakan feryatları adeta bir alev gibi içimize oturup bizleri de üzmüştü. Birçoğumuz Ali ile beraber gözyaşlarımızı tutamadık.

Seher ve Yaman aşkı Sonsuza dek sürecek! Kiraz’ın bu ölümü Yaman ve Seher’i adeta kendine getirdi. İkili hem Ali’nin hem de Sultan teyzenin durumunu görüp büyük bir ders aldılar. Bu ders daha önceki özetlerimizde söylediğimiz gibi sevdiklerimizin kıymetini bilme. İşte Yaman ve Seher bunu iyice anlayacak. İkili artık birbirlerini affedecek. Seher ve Yaman yeni bir sayfa açacak. Kiraz’ın bu vahim olayında birazda olsa Yaman ve Seher’in mutluluğu bu acıya su serpecek.

İkili arasında işler iyiye giderken Ali büyük bir bilinmezin içine girecek. Onu bu bilinmezlikten neyin kurtaracağı ise şu an muamma. Kiraz’ı asla unutamayacak olan Ali işine sarılıp onu ne kadar unutmak istese de maalesef bu mümkün olmayacak.

İki cadının savaşı! Son olarak Zuhal ise gözünü kararttı. İkbal’in fişini çekmek için koğuş ağasını adamlarını İkbal’in başına sardı. İki cadının kavgası oldukça çekişmeli geçecek. Bizlere ise bu ikiliyi keyifle cezalarını çekmelerini izlemek düşer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.