Emanet 161.Bölüm Fragmanı – 19 Nisan Pazartesi

Yaman Seher’in Kalbini Kazanacak!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 161.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 161.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 161.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 161.bölümü 19 Nisan 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher’in öfkesi dağları delmiş, Yaman minik bir kedi gibi hiçbir şey söyleyemeden kalmıştı. Tabi Yaman her ne kadar sessiz kalsa da öfkesini içinde yaşamıştı. Peki Yaman efendi nasıl Seher’i geri kazanacak? İkbal’in sonu geliyor mu? Kiraz ve Ali aşkında son durum ne? Sorularının cevaplarını hadi beraber bulalım.

Konuş artık Yaman! Öncelikle hepimizde artık şu duygunun olduğundan eminim. Yaman konuşsa sanki tüm sorunlar hallolacak, tüm düğümler çözülecek. Tam da çiftimizin ilacı bu. Yaman’ın artık bir şekilde konuşması! Yaman’ın geçmişten gelen bu huyu öyle dikkat çekiyor ki Ziya bile en sonunda isyan edip Yaman’ı paraladı!

Peki Yaman konuşacak mı? Yaman’ın geçmişinden kalma bu durumunu değiştirmesi söz konusu Seher olunca hiçte zor olmayacak. Çok yakında bülbül gibi şakıyacak Yaman. Yaptığı hataların pişmanlığını tüm duygularını bir bir Seher’e dökecek. Böylelikle ikilinin arası yavaş yavaş düzelecek. Yaman ne yapıp edip sevdiği Seher’in kalbini fethedecek!

Cadılar kendi kuyularını kazıyor! İkbal içinse çanlar çalıyor. Zuhal’in paranoyak halinden sonra Selim’de ortaya sonunda çıktı. İkbal Selim’in adını vermesinden endişeli. Ancak düşük çenesiyle yine Ziya’ya yakalandı. Ziya’nın ruh haliyse hiç normal değil. İlerde Ziya gözünü karartıp cinnet geçirirse şaşırmayın. Ziya’nın listesinde ilk sırada İkbal’in olacağı da kesin!

Evlilik teklifi! Kiraz ve Ali aşkıysa gümbür gümbür gelmeye devam ediyor. İkiliyi uzun süredir göremiyorken şimdi adeta koşuyorlar. Ali Kiraz’a evlilik teklifi etmeye karar verdi. İkili arasında oldukça romantik anlar bizi bekliyor. Ali sizce Kiraz’a nasıl bir sürpriz hazırlayacak. Ona nasıl bir evlilik teklifi etmeyi planlıyor?

One Comment on “Emanet 161.Bölüm Fragmanı – 19 Nisan Pazartesi”

Bir cevap yazın