Emanet 159.Bölüm Fragmanı – 15 Nisan Perşembe

Seher Yaman’dan AYRILIYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 159.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 159.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 158.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 159.bölümü 15 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher sonunda gerçekleri öğrendi. Yaşananları İkbal’in ona söyleyeceğini beklerken Seher parçaları kendisi birleştirdi. Yaman’ın ona olan öfkesinin nedenini öğrenen Seher şimdi ne yapacak?

Seher’den Yaman’a sert sözler! Gerçekleri öğrenen Seher şaşkınlık içinde kalırken büyük bir hayal kırıklığı da yaşıyor. Bunun nedeni ise Yaman’ın ona güvenmemesi. Onu öylece bırakıp hiçbir şey sormadan çekip gitmesi. Seher bunca yaşadığı acıya rağmen Yaman’ın tek söz etmeyişinden dolayı Yaman’a ağır sözler söyler. Yaman onun tüm güvenini yerle bir etmiştir.

Yaman çaresiz kalacak! Yaman içinse işler daha da kötüye gidecek. Büyük bir depresyon ve pişmanlığa girecek olan Yaman çıkış yolları arayacak. Bu yollar Yaman’ın kendine zarar verecek şeyler yapmasına bile sebep olabilecek derece de şeyler olacak. Çünkü Yaman ne olursa olsun Seher’in kalbini geri kazanmaya çalışacak.

Seher Yaman’dan ayrıldı! Ancak Yaman’ın tüm çabaları boşa gidecek. Seher oldukça kararlı ve bu denli bir ihaneti kaldıracak gücü de yok. İlerleyen bölümlerde dizide soğuk rüzgarlar esmeye devam edecek. Peki ikili nasıl birleşecek? Bu sorunun cevabı ise geçmişte saklı. İkiliyi birleştiren şeyler daima kötü olaylar oldu. Yaman için yine kendini Seher’e ispatlayacağı bir fırsat gelecek. Yaman bu fırsatı elbette değerlendirecek. İkili tamamen eskisi gibi olmasa da Seher’in kalbi birazda olsa yumuşayacak.

Kısaca toparlayacak olursak beklediğimiz gibi gerçekler ortaya çıktı. Hatta Zuhal dahi kodese girdi. Ancak çiftimizin üzerindeki kar bulutlar dinmek bilmedi. Romantizm ve aşk dolu sahneler beklerken yine küslüklerle dolu günler bizi bekliyor. Çiftimiz elbette mutluluğu bulacak ancak bunun için hepimizin epey bir sabretmemiz gerek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir