Emanet 158.Bölüm Fragmanı – 14 Nisan Çarşamba

Yaman Seher’in Kalbini Kazanmak İçin Savaşacak!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 158.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 158.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 158.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 158.bölümü 14 Nisan 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde gerçekler sonunda açığa çıkmıştı. Yaman şimdilik Zuhal’i yakasından atsa da Seher ile hala yüzleşmeyi başaramamıştır. Peki Yaman Seher’le yüzleşecek mi? Seher Yaman’ı affedecek mi? Zuhal ve İkbal artık çiftimizin yakasını bırakacak mı?

Yaman Seher’le yüzleşemeyecek! Hepimizin istediği ama Yaman’ın dudaklarının arasından bir türlü çıkmayan sözler dizide ortalığı hep karıştırmıştı. Nitekim Yaman yine şaşırtmıyor. Kolay yol varken o her zamanki gibi uzun ve zor yolu seçiyor.

Yani Yaman’ın Seher’e gerçekleri anlatmak gibi bir niyeti maalesef yok. Yaman bunun yerine Seher’e romantik davranmayı, ona yakınlaşmayı ve gönlünü böyle almayı düşünüyor.

Aslında bakarsak Yaman’ın bu düşüncesi o kadar kötü değil. İlk önce Seher’in gönlünü kazanmak ve tüm bunların nedenini o zaman açıklamak güzel bir fikirde denilebilir. Tabi bu fikir Zuhal ve İkbal’in olmadığı bir dünya da geçerli olabilecek nitelikte.

Zuhal ve İkbal durmayacak! Yaman kendini affettirmek için çabalarken iki şeytan yine tetikte. Biri kodese girse de diğeri durmak bilmiyor. Yaman’ın gerçekleri Seher’den sakladığını bilen İkbal bunu lehine kullanmaya kararlı. İkbal bu amaçla bir şekilde Seher’in tüm bu tuzaktan haberdar olmasını sağlayacak. İkbal’in amacı ise oldukça basit. Seher Yaman’ın kendisinden tüm bunları sakladığını öğrenecek ve ikilinin arası bozulacak!

Seher Yaman’ı affedecek! İkbal’in tüm bu şeytani çabalarından habersiz olan çiftimizin arası yavaş yavaş düzeliyor. Seher Yaman’ın burnunu sürçse de ona daha fazla direnemeyecek. Çünkü ikili birbirlerini seviyor. Seher’in Yaman’ı affedeceği ise su götürmez bir gerçek. Ancak İkbal’in planları dizide dengeleri yine değiştirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.