Emanet 156.Bölüm Fragmanı – 12 Nisan Pazartesi

Yaman Seher’i Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 156.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 156.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 156.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 156.bölümü 12 Nisan 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde gerçekler açığa çıksa da sular durulmak bilmiyor. Yaman gerçekleri öğrenirken daha önce de dediğimiz gibi yüzleşmek yerine yine susmayı tercih ediyor. Büyük cadı bu durumu fark edip kullanırken Seher büyük bir hayal kırıklığının içerisinde kendini buluyor.

Seher’in kararı ne olacak? Yaman Seher’den gerçekleri saklamaya devam ederken her zaman özetlerimizde belirttiğimiz gibi gerçekleri er ya da geç ortaya çıkmış ve çıkacaktır. Konaktaki büyük yılanı da düşünürsek Yaman ve Seher için kötü sonuçlar doğuracak şerler hemen ortalığa saçılıyor. Peki cümlenin başında sorduğumuz sorunun cevabı ne olacak? Seher Yaman’ın ona yaptığı bunca şeyi affedecek mi? Tüm bunların üstüne Yaman’ın gerçekleri ondan saklamasına göz mü yumacak?

Elbette Seher hiçbirine göz yummayacak. Tüm bunların acısını Yaman efendiden tek tek çıkartacak. Yaman ise pişmanlıkla kendini yiyip bitirecek. Deli gibi aşık olduğu kadını ne yapıp edip kendinden nefret ettirecek konuma getirmeyi başarmak ancak Yaman’a has bir durum!

İkili tekrar eski günlerine dönecek! Tabi tüm bunların hepsi gelip geçici. İkilinin aşkları öyle güçlü öyle büyük ki tüm bu kötülüklerin elbette üstünden gelecek. Güzeller güzeli çiftimiz yine ekranlarda bizleri mutluluğa boğacaklar.

Bu durum nasıl olacak derseniz Yaman ve Seher’in aşklarında büyük katkısı olan Yusuf yine ikiliyi yakınlaştıracak. Ayrıca Ziya’da ikilinin barışmasında büyük bir rol oynayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir