Emanet 155.Bölüm Fragmanı – 9 Nisan Cuma

Yaman Seher’e Kendini Affettirebilecek mi?

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 155.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 155.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 155.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 155.bölümü 9 Nisan 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman dedektifin izini sonunda bulur. Ancak dedektif Yaman’a gerçekleri anlatamadan hayatını kaybeder. Neyse ki dedektifin elindeki belgeler Yaman’ın sonunda kumpası anlamasını sağlar.

Her şey eskisi gibi olacak mı? Yaman tüm gerçekleri öğrenir öğrenmez kendini büyük bir pişmanlığın içinde bulur. Bu pişmanlığının nedeni Seher’e yaptığı kötülükler ve ona sarf ettiği ağır sözlerdir. Yaman Seher’e güvenmeyerek resmen ona ihanet etmiştir. Yaman için tüm parçalar birleşirken şimdi Seher’e kendini affettirmenin yollarını arayacak. Ancak bu iş o kadar kolay olmayacak!

Seher Yaman’ı affedecek mi? Yaman’ın pişmanlığı ve özrü elbette onun gizlenmeyi seven karakteri yüzünden kolay olmayacak. Tam tersi Seher içinde Yaman’ı affetmekte kolay olmayacak. Çünkü Seher kendisine güvenmeyen Yaman’ın her şeyi ondan saklamasına oldukça öfkeli. Tüm bu olanlar ikilinin arasını epey açacak.

Ancak gerçeklerin ortaya çıkması ve Yaman’ın Seher’e kendini affettirme süreci bunca kötülükten sonra hepimize nefes aldıracak. İkili ne kadar birbirlerine karşı yanlış işler yapsalar da kalpleri hala aşkla atıyor. Ne Seher Yaman’dan ne de Yaman Seher’den vazgeçmeyecek. İkili tıpkı o romantik balayına çıktıkları günkü gibi tekrar heyecan dolu olacak ve güzel aşklarını yaşayacaklar.

Son olarak dizide uzun zamandır eksikliğini hissettiğimiz Kiraz ve Ali aşkını ise hepimiz çok özledik. İkili arasında dizinin başlarında gördüğümüz o güzel aşk, romantik anlar zihinlerimizde hala taze. Bir an önce onların güzel aşkının da kaldığı yerden devam etmesi hepimizin ortak isteği.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir