Emanet 154.Bölüm Fragmanı – 8 Nisan Perşembe

Yaman’da Seher’de Gerçekleri Öğrendi!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 154.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 154.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 154.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 154.bölümü 8 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde gerçekler sonunda ortaya çıktı diyebiliriz! Ancak gerçeklerin ortaya çıkışı her şeyi düzeltecek mi? İşte asıl soru bu ve bunun cevabı özetimizde sizlerle…

Çok fazla uzatmadan neler yaşandığını hatırlayacak olursak hem Yaman hem de Seher gerçekleri buldu. Yaman Zuhal’e rest çekip onunla iletişime geçen dedektifin izini sürerken Seher ise gerçekleri Ziya sayesinde anladı. Yaman’ın çekmecesinde ona atılan iftiraların dosyasını gören Seher resmen şoke oldu.

Gerçekleri Seher’i kızdıracak! Olaya öncelikli olarak Seher açısından bakarsak tam bir yıkım ve hayal kırıklığı söz konusu. Yaman onu bir aptal yerine koymuş ve olanları ona anlatmamış. Üstüne bu güvensizlikle türlü türlü hakaretlerde bulunmuştur. Seher tüm bu parçaları birleştirdiğinde onun sözünü dinlemeden hareket eden Yaman’a öfke dolacak!

Yaman bin pişman! Yaman tarafında ise büyük bir pişmanlık söz konusu. Seher düşündüklerinde haklı çünkü Yaman ona güvenmeyerek resmen ihaneti kendisi yapmıştır. Şimdi kendisini affettirmesi gereklidir. Ancak bu hiç kolay olmayacak!

İki tarafın da bakışından olayları değerlendirdiğimizde tüm dengelerin değiştiği görülüyor. Daha önce Yaman Seher’i ihanetle suçlarken şimdi roller değişti. Bu sefer Seher Yaman’ı ihanetle suçlayacak. Yaman onun temiz duygularına ve güvenine ihanet etmiştir. Yani dizimizde bundan sonra Yaman’ın kendini affettirme çabasına şahit olacağız diyebiliriz.

İki cadının sonu ise henüz belli değil. Yaman’ın gözü Seher’de olduğu için şimdilik ihtirası uğruna her şeyi yapan Zuhal’i gözü görmeyecek. Ancak iki cadı için konakta huzur artık yok! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir